- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Івано-Франківськ завершує підготовку до Frankivsk Half Marathon'17

22 Вересня 2017 (10:20)

У четвер, 21 вересня, відбулась прес-конференція, на якій розказали про підготовку та особливості четвертого Frankivsk Half Marathon, який відбудеться найближчої неділі, 24 вересня.

На забіги зареєструвалось уже майже 900 учасників, але, як зазначає організатор Півмарафону, координатор програми "Гарячий спорт" від платформи "Тепле Місто" Ігор Крицак, ця кількість може зрости. "Ми ще не закрили реєстрацію на благодійний забіг у 2 км, сподіваюсь, що мешканці міста і гості підтримають нашу доброчинну ініціативу, - говорить Ігор Крицак. - Зібрані кошти нададуть Мальтійській службі допомоги, яка спрямує їх на проведення спортивно-рекреаційних змагань для людей з інвалідністю".

Очікується, що у забігах візьмуть участь не лише люди з різних куточків України, а й США, Великобританії, Ізраїлю, Польщі, Франції, Німеччини, Данії та Молдови.

Видача стартових пакетів бігунам стартує у суботу, 23 вересня, о 12:00 на пл. Франка. Звідти ж у неділю стартуватимуть спортсмени. "Ми врахували помилки минулого року і перенесли старт з Вічевого майдану на пл. Франка, щоб зробити локацію зручнішою і для учасників, і для мешканців міста, - наголосив Ігор Крицак. - Також ми трохи змінили трасу, щоб оминути ділянки реконструкції доріг у центрі міста та біля міського озера. Але траса у нас лишилась дуже хорошою і рівною".

Уже з 8:00 у неділю, 24 вересня, стартує підготовка до забігів. Діти стартуватимуть з 9:00, а на основних дистанціях старт запланований на 10:00. На час проведення події (з 8:00 до 15:00) у місті обмежать рух транспорту в центральній частині, зокрема, вулицями Незалежності, Січових Стрільців, Грушевського, Франка, Мазепи, Гординського та іншими. "Хочемо, щоб Франківський Півмарафон був святом для всього міста, і для автомобілістів у тому числі, - підкреслює Ігор Крицак. - Якщо у вихідний день залишити авто і провести час із сім’єю на такому великому святі спорту - це буде всім на користь".

Командирка батальйону патрульної поліції Івано-Франківська Ірина Зелінська зазначила, що для охорони порядку в день Півмарафону планують задіяти 30 працівників патрульної поліції, 6 транспортних засобів і 15 працівників муніципальної варти. "Ми будемо працювати, щоб усі залишились задоволені, а сама подія пройшла позитивно і без проблем. Хочу попросити водіїв бути уважними і з розумінням поставитись до нашої роботи", - зазначила Ірина Зелінська.

Однією із особливостей цьогорічного Півмарафону стане музична підтримка на трасі. Як розказав Ігор Крицак, уже погоджено сім колективів, які супроводжуватимуть бігунів. Але усі охочі музиканти можуть ще долучатись до події.

Цього року технічну частину забігу забезпечуватиме німецька компанія Race Result. Ігор Крицак повідомив, що до Франківська приїдуть фахівці із Словаччини, які обслуговуватимуть цю електронну систему фіксації результатів. Що стосується турнікетів, то їх до Півмарафону замовили з Києва.

Бюджет цьогорічного Півмарафону коливається в межах 650-720 тис. грн. Точна сума залежатиме від реальної кількості учасників, які вийдуть на старт і фінішують, адже сюди включена вартість стартових пакетів і чіпів. "Франківський Півмарафон - це яскравий приклад того, як об’єднується громадськість, адміністрація і бізнес, - наголосив Ігор Крицак. - Адміністрація нам цьогоріч дуже сприяє і допомагає. Бізнес національного і регіонального рівнів нас підтримує у більшому обсязі, ніж минулого року. Ну і також ми, громадськість, робимо свій внесок, щоб організувати цю подію для міста".

Як зазначив директор Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міськради Віталій Матешко, Франківськ уже долучається до числа тих європейських міст, які традиційно організовують цікаві спортивні заходи. "Франківський Півмарафон уже четвертий рік поспіль є тією подією, на яку з’їжджаються люди з усього світу, - зазначив Віталій Матешко. - Ми хотіли би, щоб культура такого дозвілля і спорту приживалась у нашому місті. Тому ми сприяли організації Півмарафону, і, сподіваюсь, спільними зусиллями проведемо його на належному рівні. Запрошуємо франківців прийти і отримати ті емоції, які можна побачити лише вживу".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.