- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Франківську провели четвертий Frankivsk Half Marathon

25 Вересня 2017 (16:40)

У неділю, 24 вересня, в Івано-Франківську вже четвертий рік поспіль відбувся Frankivsk Half Marathon. Попри дощову погоду у ньому взяли участь близько тисячі бігунів з 63 міст України та 10 країн світу - США, Великобританії, Польщі, Німеччини, Франції, Данії, Болгарії, Казахстану, Ізраїлю та Молдови.

Програма Півмарафону розпочалась о 9:00 із дитячих забігів на 100 м, 500 м і 1000 м, а вже за годину на старт вийшли представники основних дистанцій - на 5 км, 10 км і 21 км. Завершувались змагання командними естафетами та благодійним забігом на 2 км, завдяки якому зібрали понад 5 тис. грн для Мальтійської служби допомоги на організацію спортивно-рекреаційних ігор серед людей з інвалідністю.

Як зазначив організатор Франківського Півмарафону, координатор програми "Гарячий спорт" від платформи "Тепле Місто" Ігор Крицак, траса цьогоріч була дещо експериментальною через реконструкцію доріг у центральній частині міста та навколо міського озера. "Ми дуже вдячні всім, хто зареєструвався і вийшов на старт. Хочу наголосити, що цьогорічна траса - тимчасова, і вже наступного року ми зможемо бігати зручнішим маршрутом по оновлених вулицях Івано-Франківська, - говорить Ігор Крицак. - Цей Півмарафон став для нас викликом і через погодні умови. Але будемо працювати над помилками і впевнені, що від наступного Frankivsk Half Marathon у всіх залишаться виключно позитивні враження".

Директор Департаменту молодіжної політики і спорту міськради Віталій Матешко наголосив, що дощ не є перешкодою для спортсменів. "Люди, які люблять біг, виходитимуть на трасу за будь-якої погоди, - підкреслив Віталій Матешко. - Ми бачимо, як в Івано-Франківську зароджується культура бігу та здорового способу життя, і Півмарафон - підтвердження цього. Дуже приємно, що до нас приїхали люди з інших міст і країн, а також прийшли вболівальники".

Зазначимо, що цьогоріч час спортсменів на дистанції фіксувала німецька компанія Race Result. Повні результати можна переглянути на сторінці http://my4.raceresult.com/82604/.

Зазначимо, що вже третій рік поспіль Франківський Півмарафон організовує платформа "Тепле Місто" в рамках реалізації проекту "Гарячий спорт".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.