- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Франківську провели фінал чемпіонату області з шахів

13 Листопада 2017 (16:12)

У неділю, 12 листопада, в Івано-Франківському міському дитячому шаховому клубі "Дебют" відбувся фінал чемпіонату області 2017 року зі швидких шахів серед юнаків і дівчат віком до 16 років.

У змаганнях брали участь 30 юних шахістів з Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Рогатина та Надвірнянського району. Вони боролися за нагороди у категоріях серед юнаків і дівчат 2002 року народження та молодших за регульованою швейцарською системою в 9 турів. Серед гравців було двоє кандидатів у майстри спорту України та 18 першорозрядників, 17 вихованців Івано-Франківської ДЮСШ №3.

ТУрнір проходив із контролем часу в 10 хвилин на всю партію кожному гравцеві плюс 5 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

Напружена боротьба за медалі точилася до останнього туру. Відразу два гравці набрали по 7 очок. За додатковими показниками визначили золотого та срібного призерів. Так, чемпіоном області 2017 року зі швидких шахів серед юнаків віком до 16 років став вихованець Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи №3, кандидат у майстри спорту України Юліан Мальований (тренер Ігор Кобилянський), а "срібло" в активі іншого вихованця ДЮСШ №3 Максима Стефанківа (тренер Ігор Кобилянський).

Відразу 6 гравців набрали по 6 очок, розділивши 3-8 місця. За додатковими показниками бронзову медаль виборов Артем Зіняк (тренер Василь Палагіцький), 4-те місце здобув Юрій Хріновський (тренер Василь Палагіцький), 5-те місце - Роман Стефурак (тренер Микола Стефурак), 6-те - Богдан Лозинський (тренери Ігор Кобилянський і Олена Черняк), а 7-е - Валентин Прокоф’єв (тренер Всеволод Ритенко).

Чемпіонкою області серед дівчат стала Людмила Іваницька (тренер Василь Палагіцький) - 6 очок. Друге місце серед дівчат в активі Софії Іваницької (тренер Василь Палагіцький) - 5 очок, а третє - у Катерини Дем’янчук (тренер Ігор Кобилянський) - 3,5 очки.

За матеріалами сторінки "Шахова Івано-Франківщина"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.