- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні?

12 Січня 2018 (08:57)
Ми започатковуємо нову рубрику на нашому сайті, в якій формуватимемо своєрідний календар спортивних подій, які відбудуться на Прикарпатті та за участі прикарпатських спортсменів. Отже починаємо, 12 січня 2018 року, п'ятниця.

Плануйте свій день разом з нами. Найцікавіші та найважливіші події спортивного життя, які варті вашої уваги.

Футзал
Юнацька Екстра Ліга. Енергетичне дербі
Сьогодні у Івано-Франківську (манеж КФВ) відбудеться перше на юнацькому рівні енергетичне дербі двох принципових суперників. До Івано-Франківська завітає львівська "Енергія"."Дракони" очолюють турнірну таблицю, випереджаючи на п'ять очок хмельницький "Спортлідер+". Тому перемога над львів'янами для "Урагану" є важливою ще й турнірної точки зору.
Манеж МФОЦ (вул. Симоненка 13), 12:00

Матч "Урагану" в Кубку України
Основна команда "драконів" сьогодні розпочне боротьбу за Кубок України. Суперник - покровський "Титан", лідер регулярного чемпіонату Екстра ліги.Це буде першагра 1/8 фіналу.
Манеж КФВ, 17:00

Баскетбол.
Баскетбольний клуб "Говерла" проведе матч чемпіонату у Львові проти місцевої "Політехніки". Ще одне принципове протистояння команд Івано-Франківська та Львова. "Говерла" у випадку двох перемог  у протистоянні з львів'янами зможе впритул наблизитись до лідера змагань БК "Динамо-Одеса". Відзначимо, що цьогоріч суперники вже зустрічались між собою у рамках другого етапу кубка України. Тоді двічі сильнішими з різницею у понад 30 очок були "говерляни" - 79:45 та 96:66.
Львів, НУ "Львівська політехніка", 18:00
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.