- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 14 січня?

14 Січня 2018 (08:00)
Анонс найцікавіших подій зі спортивного життя Прикарпаття та України у найближчі 24 години в нашій вже традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ

Баскетбол
БК "Франківськ" у гостях протистоятиме "ЛДУФК-СКІФ-Спартак"

Франківчанки у гостях поміряються силами зі львівським "ЛДУФК-СКІФ-Спартак". У першому матчі франківчанки перемогли суперниць, втримавши в заключній чверті свою перевагу в рахунку (67-64).
Львів, Спорткомплекс ОДЮСШ, 13:30

Футзал

Міський чемпіонат Івано-Франківська
Вчора стартував фінальний етап змагань. Сьогодні з 09:30 у манежі МФОЦ відбудеться 14 матчів чемпіонату. Команди першої ліги (найвижчого дивізіону міського чемпіонату) вийдуть на майданчик, починаючи з 14:30.
Манеж МФОЦ (вул. Симоненка 13), 09:30

УКРАЇНА
Біатлон
Масовий старт 5-го етупу Кубка світу у Рупольдінгу. Жінки, чоловіки
Сьогодні у Рупольдінгу відбудуться 15-кілометрові гонки масового старту у чоловіків та жінок. Недільні гонки завершать етап у Рупольдінгу. Перший Національний наживо транслюватиме обидві гонки.
Рупольдинг, 13:10 (чоловіки), 15:35 (жінки). Пряма трансляція на UA:Перший.

Футзал
Кубок України. Заключний матч 1/8 фіналу
Сьогодні відбудеться восьмий поєдинок 1/8 фіналу. "ІнБев" прийматиме харківський "VIVA CUP". Господар майданчика видається фаворитом протистояння. А чи вдасться підтвердити свій статус, побачимо в трансляції на ХSport.
Пряма трансляція: XSPORT, 11:55

Європа. Футбол
Чемпіонат Англії. Ліверпуль - Манчестер Сіті
З усього різномініття футбольних матчів провідних європейських чемпіонатів варто виділити двобій на Енфілді. "Ліверпуль" прийматиме лідера змагань "Манчестер Сіті". Не спішив би я робити гостей фаворитом протистояння. "Ліверпуль" така команда, що під настрій може обіграти будь-якого суперника.
Пряма трансляція: Футбол 2, 17:45
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.