- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 15 січня?

15 Січня 2018 (08:10)

Анонс найцікавіших подій зі спортивного життя Прикарпаття та України у найближчі 24 години в нашій вже традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

УКРАЇНА

ТЕНІС
Старт основної сітки Australian Open
15 січня на кортах спортивного комплексу "Мельбурн Парк" у австралійськиму Мельбурні стартує основна сітка Australian Open. У чоловічому турнірі на старт вийде лише один українець - Олександр Долгополов, що у першому колі зустрінеться з Андреасом Хайдер-Маурер з Австрії.

Натомість у жіночому турнірі Україна представлена одразу чотирма тенісистками. Найпершою серед українок стартуватиме Катерина Козлова, що о 5:00 за Києвом зустрнеться з п'ятнадцятою ракеткою турініру росіянкою Анастасією Павлюченковою. О 6:30 на корти "Мельбурн Парку" вийде 15-річна Марта Костюк для якої це перший виступ на турнірі серії Grand Slam. Подолавши сито кваліфікаційного турніру, у першому колі основної сітки Марта отримала у суперниці Пен Шуай з Китаю, сіяна на турнірі під 25-м номером. Паралельно з матчем юної українки на корт вийде і 94-ракетка світу Катерина Бондаренко. Суперницею Катерини буде Вікторія Голубич зі Швейцарії, що пробилась до основної сітки крізь кваліфікацію. Останньою серед усіх розпочне похід за черговим трофеєм четверта ракетка світу Еліна Світоліна, яка зіграє з Іваною Йоровіч з Сербії.
Australian Open. Перше коло
03:00 Олександр Долгополов (Україна) – Андреас Хайдер-Маурер (Австрія, SR)
05:00 Анастасія Павлюченкова (Росія, 15) – Катерина Козлова (Україна)
06:30 Пен Шуай (Китай, 25) – Марта Костюк (Україна, Q)
06:30 Вікторія Голубіч (Швейцарія, Q) – Катерина Бондаренко (Україна)
08:30 Івана Йоровіч (Сербія, Q) – Еліна Світоліна (Україна, 4)

ФУТЗАЛ
Старт кубка України серед команд U-17

У Херсоні стартує кубок України з футзалу у найстаршій віковій категорії - U-17. Команди змагатимуться протягом чотирьох днів - з 15 по 18 січня. Матчі пройдуть у ДЮКФП № 5.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.