- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 17 січня?

17 Січня 2018 (08:10)

Футзал всеукраїнського та прикарпатського рівня, чергові поєдинки Australian Open у нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?"

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футзал. Кубок області

Сьогодні у Манежі КФВ пройде заключний поєдинок 1/8 фіналу кубка області з футзалу. За останню путівку до чвертьфіналу позмагаються "Ураган-2-КФВ" та "Алан". Переможць цієї пари у наступному раунді поміряється силами з "SAV-сервісом". Результати інших матчів 1/8 фіналу можна переглянути тут. Початок гри о 19:30.
Івано-Франківськ, Манеж КФВ, 19:30

УКРАЇНА
Теніс. Australian Open

Потрохи набирає обертів перший з чотирьох щорічних тенісних турнірів серії Grand Slam - Australian Open. У чоловічому турнірі продовжує переможний хід перша ракетка України Олександр Долгополов, що у першому раунді був сильніший за австрійця Хайдера-Мауера - 7:6, 6:3, 6:4. Сьогодні ж по полудні наступним суперником Долгополова стане австралієць Метью Ебден.
Мельбурн, Margaret Court Arena, 12:00

Футзал. Кубок України
Сьогодні розпочнеться "сесія" матчів у відповідь 1/8 фіналу кубка України з футзалу. Зокрема, львівська "Енергія" на власному паркеті спробує втримати перевагу, здобуту у першому матчі проти хмельницького "Сокола" (4:3). В іншому матчі дня першоліговий "АРПІ" (Запоріжжя) також вдома зустрінеться зі столичною "Manzana-2". У першому поєдинку між цими суперниками сильнішими були запоріжці - 4:3.
Кубок України. 1/8 фіналу
13:00 "Енергія" Львів - "Сокіл" Хмельницький (перший матч 4:3)
19:30 "АРПІ" Запоріжжя - "Manzana-2" Київ
(перший матч 4:3)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.