- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ірина Цап: "Завдання на сезон - потрапити до четвірки найсильніших"

29 Січня 2018 (21:59)

Головний тренер ВК "ПНУ-Івано-Франківськ" Ірина Цап поділилась враженнями від матчів своїх підопічних у 4 турі Вищої ліги.

"На турі в Чернігові команду чекали два складних поєдинки, це розуміли і тренери, і гравці. Від результатів цього туру залежав сенс подальшої боротьби у Вищій лізі. Нам потрібні були три очки, які б дозволили нам залишиться у четвірці перед заключним домашнім туром. Гра з "Харків'янкою" давалась важко, адже у них в команді грають дорослі, досвідчені дівчата. Перший сет наша команда витягнула з рахунком 25:22, друга і третя партія були за харків'янками, в четвертій партії команда відіграла до останнього очка, хоч вже і судді, і вболівальники не сподівались на п'ятую партію. П'ята партія далась також нелегко - наша команда програвала з рахунком 9:4, але 8 подач Христини Денещук, і грамотне догравання гравців передньої лінії, які впорались з блоком, привели команду до перемоги з рахунком 15:11.

Гра з Черніговом складалась інакше, адже ми, тренерський штаб розуміли і бачили, що це команда випереджає нас як в майстерності, так і в фізичних даних. Але на установці на гру ми, тренери, просили дівчат зіграти у свою гру і підчеркнути досвід, якого у нас ще малувато. В команди Чернігова нам вдалось вибороти другу партію. Та на жаль, команда програла 3:1. Але після гри тренер суперників сказав, що "я знав що ваша команда так просто не здасться, дякую за гарну гру". В загальному, у зв'язку з тим, що не всі гравці змогли поїхати на тур (хвороби і травми), то ми цілком задоволені результатом, адже завдання команди у цьому сезоні залишається незмінним - потрапити до четвірки найсильніших.

Кращими гравцями у грі проти "Харків'янки" визначено Ірину Пятковську, тоді як у другій нацкращою стала юна талановита дівчина, членкиня збірної команди України U-17 15-річна Марта Федик", - підсумувала наставниця.

Нагадаємо, у 4 турі, що минулих вихідних пройшов у Чернігіві, волейболістки "ПНУ-Івано-Франківська" обіграли "ХНПУ-Харків'янку" (3:2) та поступились чернігівському "Педуніверситету-ШВСМ" (1:3).

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.