- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 1 лютого?

01 Лютого 2018 (07:55)

Зимовий кубок ДЮФЛІФО та футзальне Євро - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?"

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футбол. Зимовий кубок ДЮФЛІФО

Сьогодні на стадіоні з штучним покриттям "Хет-Трик Арена" у Івано-Франківську поновлюються змагання в Зимовому Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області серед 14-річних учанів та молодших. У програмі ігрового дня два матчі. Спочатку зустрінеться один із лідерів чемпіонату "Прикарпаття 2004" із ФК "Калуш", що в трьох попередніх турах набрав лише два очка. Франківці у цьому турнірі ще не пропускали у власні ворота. А потім на "Хет-Трик Арену" вийдуть дві команди ДЮСШ №3 (м.Івано-Франківськ) - сформовані з юнаків 2004 та 2005 років народження.
Івано-Франківськ, "Хет-Трик Арена"
12.30 – ФК "Калуш" – СДЮСШОР "Прикарпаття" 2004
13.30 – ДЮСШ №3 2004 – ДЮСШ №3 2005

Футзал. Чемпіонат області

У обласному футзальному чемпіонаті на нас очікує сьогодні одна гра 17-го туру. Між собою зустрінуться дві пристойно укомплектовані команди, міцних середняки - "Зорі Карпат" та "Алан.
Івано-Франківськ, манеж КФВ. Алан - Зорі Карпат (Микуличин). 21:30.

Шахи. Чемпіонат України у Чернівцях
Франківчанка Софія Іваницька сьогодні проведе партію третього туру фінального етапу чемпіонату України з шахів серед дівчат 14-річного віку та молодших. Поки що наша спортсменка на сьомій сходинці, звівши дві партії внічию. Суперниця Олена Руккас випереджає Софію на півочка.
Чернівці. 15:00. Іваницька - Руккас.

ЄВРО-2018
У Словенії сьогодні стартує другий тур змагань. Спочатку на майданчик вийдуть збірні Сербії та Італії, а згодом змагатимуться за перемогу команди Польщі та Казахстану. У обидвох поєдинках матимемо цікаві протистояння, в яких відсутній явний фаворит.
19:00 Сербія - Італія
21:45 Польща - Казахстан.
Нагадуємо, що саме з сьогоднішніх матчів Євро стартує наш конкурс прогнозів. Тому всі бажаючі позмагатися за призи, мають час до 19:00. Детальніше тут - http://sport.if.ua/other/16779.html
Трансляції матчів Євро 2018 доступні на телеканалі Футбол 1 / Футбол 2.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.