- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 3 лютого?

03 Лютого 2018 (08:55)
Зимовий кубок ДЮФЛ України, домашній матч БК "Калуш-ПНУ" в чемпіонаті України, гра юнаків "Урагану" та поєдлинки футзальних обласних змагань у Городенці та Долині - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?"

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футбол. Зимовий кубок ДЮФЛ України

На стадіоні "Хет-Трик Арена" відбудуться матчі 1-го туруЗимового кубка ДЮФЛ України у віковій категорії до 19 років. Спочатку наи майданчик вийдуть "Ніка-05" та "Тепловик-ДЮСШ-3", а потім поміряються силами "Прикарпаття" та ДЮСШ Тернопіль.
Наш сайт спільно з ДЮФК "Ніка-05" планує провести текстові трансляції матчів.
12:00 Ніка - Тепловик-ДЮСШ-3
14:30 Прикарпаття (U-17) - ДЮСШ Тернопіль

Баскетбол. Матч БК Калуш-ПНУ в чемпіонаті України
На вихідних баскетбольний клуб "Калуш-ПНУ" проведе стартові матчі другого кола у Першій лізі. Суперником калушан буде БК "Тернопіль-ТНЕУ". Суперники по матчах вік-енду є сусідами у турнірній таблиці - калушани посідають четверту сходинку, тоді як "банкіри" розташувались сходинкою вище.

Футзал. Юнацька Екстра-ліга
Друге коло Юнацької Екстра-ліги набирає обертів, і 16-річні вихованці Академії НФК "Ураган" в очікуванні чергових поєдинків. В рамках 9-го туру "дракони" знову зіграють вдома - найближчого вікенду, 3-4 лютого, проведуть два матчі з дніпровською командою "Футзал-Дніпро".

Футзал. Чемпіонат області
Сьогодні в обласному чемпіонаті буде зіграно два матчі - в Долині та Городенці.
13:00 СК Городенка - Трейд Захід Буд
16:00 Нафтовик - ДФС


 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.