- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 11 лютого?

11 Лютого 2018 (08:22)

Баскетбольні двобої представників Прикарпаття, виступ Тетяни Петрової на Олімпіаді, обласний футзальний чемпіонат - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?"
Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футзал. Чемпіонат області
У манежі КФВ, починаючи з 15:00 сьогодні відбуватимуться матчі 18-го туру обласного футзального чемпіонату. Знявся "Алан" і в обіймі змагань залишилося 13 учасників. Не додає інтересу до змагань і те, що переможець чемпіонату не зможе взяти участь у всеукраїнському аматорському фіналі. На роль центрального сьогодні претендуватиме протистояння "ДФС" - "САВ сервіс".
Манеж КФВ. Чемпіонат області. Матчі почнуться з 15:00. Розклад

Футзал. Чемпіонат Івано-Франківська
Починаючи з 12:00 у Муніципальному ФОЦі м.Івано-Франківська відбуватимуться матчі міського чемпіонату. Зіграють і команди найсильнішого дивізіону - 1-ої ліги. Розклад матчів на сьогодні можна переглянути тут.
Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ, 12:00-18:40

Баскетбол. "Говерла" зіграє проти дублерів "Хіміка"
Калашніков та компанія боряться за місце на вершині турнірної таблиці. Вчора було здобуто дуже важливу перемогу над хіміками, як кажуть на класі. Сьогодні потрібно повторити успіх.
Івано-Франківськ, Манеж КФВ, 13:00

Баскетбол. Матч "Франківськ-ПНУ" із тернополянками
У першій грі команда Юрія Процюка впевнено здолала суперниць, накинувши у кошик тернополянок 100 очок.
Івано-Франківськ, Муніципальний ФОЦ, 10:30

Баскетбол. Другий матч "Калуша-ПНУ" у Чернівцях
Після вчорашнього розгрому від БК "STARLIFE" калушанам слід реабілітовуватися. У випадку другої поразки команда Олега Пелеха ризикує відпустити сусідів у тарнірній таблиці в відчутний відрив.
Чернівці, СК ЧОДЮСШ, 12:00

Зимова Олімпіада. Фрістайл.
Сьогодні по обіді єдина наша представниця на Зимовій Олімпіаді в Кореї Тетяна Петрова змагатиметься у другій кваліфікації в могулі. Якщо Тетяні вдасться вдало виступити, то фінальні змагання за її участю відбудуться також сьогодні.
12:30. Зимова Олімпіада. Фрістайл, Могул.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if  

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.