- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 12 лютого?

12 Лютого 2018 (08:33)

Поєдинки Відкритого чемпіонату Івано-Франківська, старт кубка України з футзалу серед 13-річних та четвертий день Олімпіади в Пхенчхані - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?"

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футзал. Старт кубка України U-13

Сьогодні у Манежі КФВ урочисто відкриють кубок України з футзалу серед команд U-13. Матчі змагань прийматимуть Муніципальний ФОЦ та Манеж КФВ, а за перемогу в турнірі поборяться 16 найсильніших футзальних клубів категорії U-13. Початок церемонії відкриття о 12:00.
Івано-Франківськ, манеж КФВ, 12:00 (урочисте відкриття змагань)

Баскетбол. Поєдинки відкритого чемпіонату Івано-Франківська
Окрім футзальних баталій, сьогодні в Івано-Франківську змагатимуться і баскетболісти. Зокрема, о 18:30 у Манежі КФВ у рамках Відкритого чемпіонату міста БК "Гранд" прийматиме БК "КФВ/ДЮСШ Говерла", а о 19:45 на паркеті МЦД "Будівельник" зіграють "Бого Сіті" (Богородчани) і БК "Франківськ".
18:30 БК "Гранд" - БК "КФВ/ДЮСШ Говерла", манеж КФВ
19:45 БК "Бого Сіті" (Богородчани) - БК "Франківськ", МЦД "Будівельник" (вул. Набережна ім. В. Стефаника, 42)

ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2018
Біатлон. Гонки-переслідування у чоловіків та жінок

Наші біатлоністи сьогодні поборяться за медалі у гонці-переслідування - 10 км (жінки) та 12,5 км (чоловіки). Україну у жіночій гонці представлять Віта Семеренко (14-й номер на старті), Валя Семеренко (46) та Анастасія Меркушина (55). Натомість чоловічу гонку бігтимуть Дмитро Підручний (21), Артем Прима (40), Сергій Семенов (46).
Пхенчхан, 12:00 (жінки), 14:00 (чоловіки), пряма трансляція на UA:Перший

Санний спорт. Одиночні сани. Жінки
Окрім біатлону, українки спробують подолати кваліфікацію змагань з санного спорту серед жінок. У цьому виді спорту Україну представлятимуть Олена Стецьків та Олена Шхумова.
Пхенчхан, 12:50 (пряма трансляція на UA:Перший), 14:15

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if
   

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.