- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 13 лютого?

13 Лютого 2018 (08:14)

Поєдинки другого ігрового дня кубка України з футзалу серед 13-річних та п'ятий день Олімпіади в Пхенчхані, та матчі Ліги Чемпіонів - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?"

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

 ПРИКАРПАТТЯ
Футзал. Кубок України U-13
Сьогодні у манежах Коледжу фізвиховання та Муніципального ФОЦ м.Івано-Франківська продовжаться змагання серед кращих футзальних команд у віковій категорії U-13. Заключні поєдинки групового етапу визначіть всіх учасників плей-офф. Нагадаємо, що з групи виходить по дві кращі команди.З результатами першого ігрового дня та календарем матчів на сьогодні можна ознайомитися на нашому сайті.
Івано-Франківськ, Манеж КФВ, Манеж МФОЦ, 10:00 - 17:00.

ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ 2018
Гірські лижі. Швидкісний спуск і слалом. Початок о 04:30 і 08:00.
У вівторок повинні пройти фінальні заїзди у гірськолижників, де виступає українець Іван Ковбаснюк. У попередніх раундах результати українця були далекі від призових місць, тому просто вболіватимемо за нашого атлета!

Лижні гонки. Спринт класичним стилем. Чоловіки та жінки. Початок кваліфікації о 10:30.Фінали з 14:25.
Українці Марина Анцибор, Тетяна Антипенко, Олексій Красовський і Андрій Орлик виступлять в лижних гонках. Свій шлях українці почнуть в кваліфікації, а де зупиняться - дізнаємося вже у вівторок!

Санний спорт. Жінки на одномісних санях. Початок о 12:30 і 14:15.
Українці Олена Стецьків і Олена Шхумова продовжує виступ у заїздах. Кращим результатом українок стало 19-е місце Шхумовой в другому заїзді. 

Також медалі будуть розіграні в керлінгу (мікст), ковзанярському спорті (1500 м, чоловіки), сноуборді (хафпайп, чоловіки) і шорт-треку (500 м, жінки).

 ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
Сьогодні відбудуться перші матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Обидва будуть показані в прямій трансляції на каналах Футбол 1 / Футбол 2.
В Турині між собою зійдуться "Ювентус" і "Тотенхем", а "Базель" прийматиме "Манчестер Сіті". Початок о 21:45.

 Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if  

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.