- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Максим Халус: "В Ужгороді найбільше запам'яталась фінальна гра"

28 Лютого 2018 (15:20)

Переможцем тенісного вікенд-турнір другої категорії "Зимова першість Закарпатської області" серед дорослих став уродженець смт.Перегінське, вихованець тенісного клубу "Аліас" Максим Халус. Перша перемога для 17-річного спортсмена у дорослих змаганнях. Ми поспілкувалися із Максимом і в ексклюзивному інтерв'ю SPORT.IF.UA юний тенісист розповів як потрапив в теніс, який матч ужгородського турніру запам'ятався найбільше та поділився планами на майбутнє.

- Максим, розкажи, будь ласка, про себе. Як почав займатися тенісом? Хто привив любов до цієї гри? Де тренуєшся?
Мені 17 років, студент Івано-Франківського Коледжу фізвиховання. В теніс мене привели тато і мама в  чотири роки. Тоді у спорткомплексі "Олімп" лише тренер по тенісу погодився тренувати  таку малу дитину. Звали його Чунін Валерій Пввлович - мій перший тренер. Три роки під його керівництвом освоював ази цієї гри. По дорозі на турнір Валерій Павлович загинув у Львівській області. Його учень Калабішка Андрій Іванович з тих пір був моїм наставником і спаринг партнером заодно. Інколи в тренувальному процесі йому допомагав Пилипчук Ігор Борисович. Зараз я являюся офіційним спарингом Спортивного клубу "Аліас". Влітку тренування проводимо в спорткомплексі "Олімп" на Сахарова, а в холодну пору року тренуємося у різних спортзалах Івано-Франківська, які мають майданчики, пристосовані до тенісу,
Тренування, збори, змагання, так поступово я влився в тенісну сім'ю. На гру виходиш як на рицарський поєдинок, де все залежить від тебе. Теніс чи не єдиний вид спорту де заборонено підказки тренера під час гри.

- Розкажи про свої успіхи на юнацькому рівні?
З юнацьких звитяг напевно варто виділити вхід до вісімки кращих на Чемпіонаті України у віковій категорії до 10 років.

- Поділіться враженнями від турніру в Ужгороді? Яка гра найбільше запамяталася?
На турнірі в Ужгороді, безперечно, найбільше запам'яталася фінальна гра. Максимальна концентрація на кожній подачі, коли граєш проти ужгородського тенісиста і глядачі вболівають проти тебе.

-Плани на майбутнє? В яких турнірах плануєш взяти участь?
Протягом найближчих півтора місяця планую тренуватися і провести збори. У середині квітня відбудуться два турніри 1-ої категорії у Львові і Івано-Франківську, в яких планую взяти участь. Далі Кубок України в Києві. А на початку травня стартую  в професійних змаганнях, зокрема три турніри серії ITF в Черкасах.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.