- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ZEUS - він одягає богів

25 Березня 2018 (16:00)

На ринок спортивного екіпірування України та Прикарпаття зокрема активно виходить італійська фірма, яка здобула визнання світового бренду ZEUS, яка стала партнером нашого сайту SPORT.IF.UA.

Історія компанії Zeus Sport у світі спорту починається у 1999 році. Компанія народилась дякуючи ідеї групи підприємливих молодих людей, які поставили перед собою амбіційні та престижні цілі, серед яких просування бренду на національному та міжнародному рівнях.

Для досягнення максимального результату компанія Zeus Sport постійно готова пропонувати покупцям високий сервіс та турботу, створюючи команду компетентних та мотивованих співробітників. Багато років ZEUS проектує діяльність в трьох напрямках:
- розширення ринку просування бренду
- розробка продукції
- високоякісний рівень обслуговування.

Компанія ZEUS Sport пропонує широкий асортимент продукції: в каталозі більше 500 моделей різних кольорів та розмірів. Кожен створений продукт відповідає найвищим вимогам спортсменів, і поєднує в собі різні характеристики, а саме:
- Використання інноваційних тканин, завдяки яким спортсмен (професіонал або аматор) матиме можливість здійснювати фізичну активність та почувати себе комфортно
- Точність найменших деталей для задоволення естетичної та практичної сторін продукції.

Кожного року додаються нові моделі, які з’являються внаслідок збільшеним вимогам усіх видів спорту. Саме тому в останні роки ZEUS впровадили нові лінії, що дозволило компанії охопити світ спорту на всіх рівнях та в усіх його проявах. Філософія компанії Zeus - зробити кожного спортсмена схожим на Бога – таке значення лозунгу компанії « ZEUS WEARS THE DIVINITY». Головна ціль компанії Zeus Sport – стати більш значущими у світі спорту, завдяки своїм основним характеристикам, що відповідають правильним звичкам у реальному житті:

БУТИ СПРАВЖНІМ , БУТИ УНІКАЛЬНИМ, БУТИ ПРОФЕСІОНАЛЬНИМ ТА БУТИ ЗАВЖДИ ПОПЕРЕДУ. Спорт сьогодні - це тренд. Він відіграє важливу роль для розвитку суспільства в гармонії зі змінами, що відбуваються. Тому Zeus Sport – це динамічна компанія у світі спорту, що не припиняє удосконалюватись і підійматись до Олімпу. 

ZEUS - ВІН ОДЯГАЄ БОГІВ.

 Представництво компанії ZEUS у Івано-Франківську підготувало акційні весняні пропозиції для команд нашого краю. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та висока якість продукції.
За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону 099 44 36 089.
Із асортиментом продукції можна ознайомитися на сторінці представництва компанії у Івано-Франківській області - https://www.instagram.com/zeusport_if/

 
Коментарі
25. 3 .2018 (23:36) Vitalik
ZEUS WEARS THE DIVINITY-серйозний слоган,не те,що в найк чи адідас))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.