- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 4 квітня?

04 Квітня 2018 (08:15)

Матчі "Тепловика" і "Ніки" в першій лізі ДЮФЛ України, четверта гра ОДЮСШ "Легіон" на клубному чемпіонаті світу, перший чвертьфінальний поєдинок франківської "Говерли" та Ліга чемпіонів - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футбол. ДЮФЛ України
Матчі 11-го туру першої ліги ДЮФЛ України відбудуться сьогодні. "Тепловик-ДЮСШ-3", який на даний момент йде другим в турнірній таблиці, їде де Львова, де на стадіоні СКА зустрінеться із місцевим ФК "Опір". Для львів'ян це буде першаофіційна гра у 2018-му році. ДЮФК "Ніка-05" на стадіоні "Хет-Трик Алена" прийме винниківський "Рух". Для обидвох команд матч дуже важливий. Франківцям потрібні очки, щоб підтягнутися до середини турнірної таблиці, а львів'янам - щоб не відпустити лідерів у відрив. Інформаційна служба ДЮФК "Ніка-05" планує текстову трансляцію гри.
Львів, стадіон СКА, Опір - Тепловик-ДЮСШ-3
13:00, Івано-Франківськ, стадіон Хет-Трик Арена, Ніка-05 - Рух

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

Баскетбол. Матч БК "Говерла"
Сьогодні підопічні Піскарьова проведуть перший чвертьфінальний поєдинок вищої ліги проти кременчуцького БК "Кремінь". Дуже серйозний опонент у "ведмедів", який під верішальні поєдинки підписав досвідченого Андрія Малишева.
17:00 Івано-Франківськ, Манеж КФВ, БК Говерла - БК Кремінь (Кременчук), пряма трансляція

Футзал. Матч "Віза-Вторма" у Запоріжжя
Підопічні Івана Скіцка сьогодні зіграють перенесену гру першого туру фінального етапу першої української ліги проти запорізького АРПІ. Дуже насичений графік у "Віза-Вторма". Це вже третя гра команди за останні чотири дні.
17:30, Запоріжжя, АРПІ - Віза-Вторма, пряма трансляція

Хокей. Четверта гра ОДЮСШ "Легіон" на клубному чемпіонаті світу
Наша дитяча команда ОДЮСШ "Легіон" (Калуш) - надія на розвиток хокею на Прикарпатті, проведе свій четвертий поєдинок на клубному чемпіонаті світу. Після трьох турів калушани мають в своєму активі дві перемоги. Сьогодні вранці підопічні Альберта Шафікова зустрінуться із швейцарським клубом із Тюну Dragon.
09:30 "Dragon" (Тюн, Швейцарія) - ОДЮСШ "Легіон" (Калуш)

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ
Сьогодні відбудуться ще два чвертьфінальні поєдинки (перші матчі) найпрестижнішого футбольного європейського турніру. В Барселоні Мессі і компанія намагатимуться перемогтиіталійську "Рому". Гру транслюватиме телеканал Футбол 2. А на "Енфілді" на нас очікує центральне протистояння стадії - Ліверпуль - МанСіті. Гру покаже телеканал Футбол 1 у прямій трансляції.
21:45 Ліверпуль - Манчестер Сіті, телеканал Футбол 1
21:45 Барселона - Рома, телеканал Футбол 2.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.