- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 12 квітня?

12 Квітня 2018 (08:18)

Гра за Суперкубок області по футзалу та поєдинок дублерів "Урагану" в Одесі - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Футзал. Суперкубок області
Сьогодні на майданчику манежу КФВ відбудеться заключний матч футзального сезону 2017/18 років. Чемпіон області "Зорі Карпат" (Микуличин) та володар кубка "Віза-Вторма" (Івано-Франківськ) визначать володаря Суперкубка області. Команда Івана Скіцка - фаворит протистояння (принаймні за підбором виконавців), але все вирішить гра. Варто враховувати, що вже почався і футбольний сезон. "Зорі Карпат", які неочікувано здобули золото чемпіонату, явно не проти додати ще один трофей до своєї колекції.
18:00 Івано-Франківськ, манеж КФВ, "Віза-Вторма" - "Зорі Карпат".

Футзал. Матч "Ураган-2 КФВ" у Одесі
Дублери "Урагану" сьогодні зіграють на майданчику суперника проти "МКВ". Наразі "дракони" мають в своєму активі лише одне очко. Натомість, суперник - лідер фінального етапу. Господарі організовують онлайн трансляцію поєдинку.
12:30, Одеса, МКВ - Ураган-2 КФВ, пряма трансляція

Футбол. ДЮФЛІФО U-18
Сьогодні на "Гірці" у Івано-Франківську відбудеться заключна гра 15-го туру першої ліги ДЮФЛІФО у віковій категорії U-18. Місцевий "Тепловик-ДЮСШ-3" прийматиме долинський "Нафтовик". У випадку перемоги франківці повернуть собі втрачене вчора перше місце в турнірній таблиці.
15:00, Івано-Франківськ, Гірка, Тепловик-ДЮСШ-3 - Нафтовик (Долина)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.