- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 14 квітня?

14 Квітня 2018 (08:00)

Матч МФК "Прикарпаття" на "Русі", гра ФК "Калуш" проти оржівського "ОДЕКа", поєдинки волейбольного чемпіонату області - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Футбол. "Прикарпаття" приймає "Арсенал-Київщину"
Після гри на "Хет-Трик Арені" франківське "Прикарпаття" повертається на свій домашній МЦС "Рух". Вхід для вболівальників цього разу відкритий, квитки в касі. Матч розпочнеться о 16:00. Суперником виступає білоцерківський "Арсенал-Київшина", якийзнаходиться на дні турнірної таблиці.
16:00, Івано-Франківськ, МЦС Рух, Прикарпаття - Арсена-Київщина

Футбол. ФК "Калуш" проти одного із лідерів чемпіонату
Оновлена калуська команда під керівництвом Василя Малика постарається вже в першому весняному поєдинку аматорського чемпіонату України порадувати перемогою своїх вболівальників. Суперник дуже серйозний. Один із лідерів чемпіонату - оржівський "ОДЕК", який ще жодного разу не програвав.
16:00, Калуш, стадіон "Хімік", ФК Калуш - ОДЕК (Оржів)

Волейбол. Чемпоінат області серед чоловіків
Сьогодні стартує заключний тур регулярного чемпоінату області. В розкладі два поєдинки. У Снятині зустрінуться ВК "Залуччя" та бурштинський "Західрембуд". Наразі обидві команди ще не забезпечили собі вихід до фінального квартету, тож матч обіцяє бути напруженим. Ще в одному поєдинку суботи франківський "НТУНГ" на власному паркеті прийматиме коломийське "Прикарпаття".
14.04.2018 (субота), 11:00 (юнаки), 12:30 (дорослі)
ВК "Залуччя"- "Західрембуд" (Бурштин) - Снятин
"НТУНГ" (Івано-Франківськ) - "Прикарпаття" (Коломийський р-н) - Івано-Франківськ, СК ІФНТУНГ ім. А. П. Гемби.

Футбол. ДЮФЛІФО розпочинає друге коло
Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-Франківської області сьогодні проведе матчі 12-го туру, які відкриють програму другого кола у вікових категоріях U-14 та U-16.

Футзал. Зональні шкільні змагання у Червонограді
Переможець обласного шкільного турніру ЗОШ №10 м.Івано-Франківська (тренер - Єжов Олександр Олександрович) завтра візьме участь в зональному відбірковому турнірі, який пройде на Львівщині. Суперниками ЗШ №10 стануть господарі змагань – червоноградський НВК №3 і ЗШ №13 із міста Мукачевого. Команди зіграють за коловою системою, а матчі відбудуться у СК "Шахтар" (м. Червоноград) з 14:00 год. До "Фіналу восьми" вийде переможець групи.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

 
Коментарі
14. 4 .2018 (13:17) Vitalik
ще забули згадати про супердербі Шахтар-Динамо)

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.