- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 15 квітня?

15 Квітня 2018 (08:10)

Баскетбольні баталії "Говерли" та "Калуша-ПНУ", 16-й тур футбольного чемпіонату області та відкриття сезону у змаганнях під егідою ІФМФФ - все це та багато іншого в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

ПРИКАРПАТТЯ
Футбол. 16-й тур чемпіонату області

Весняна частина чемпіонату області потрохи набирає обертів, тож сьогодні буде зіграно 16-й тур змагань. Найцікавіший поєдинок пройде у Городенці, де в гості до одного з лідерів "Колос Городенківщини" завітає непоступливий ФК "Битків". Всього заплановано п'ять ігор. Всі поєдинки традиційно розпочнуться о 16:00, а розклад сьогоднішнього дня можна переглянути тут -> http://sport.if.ua/football/17687.html.

Футбол. Старт кубка Івано-Франківська
Не відстають від обласних і футбольні команди міських змагань, що розпочнуть боротьбу за кубок Івано-Франківська. Всього у турнірі зіграють вісім команд, що сьогодні проведуть поєдинки чвертьфіналу.
18:00 Благо - Металіст, стадіон "Гірка"
15:00 Хриплин - КіК, стадіон с. Хриплин
15:00 Легіон - ФК Крихівці, стадіон с. Майдан
16:30 СІЧ (Микитинці) - Ніка-Вовчинець, стадіон с. Микитинці

Баскетбол. Друга гра "Говерли" у півфіналі
Після драматичного п'ятничного матчу, франківська "Говерла" зіграє другий гостьовий поєдинок проти БК "Ніко-Баскет". Гра розпочнеться о 13:00.
13:00 Ніко-Баскет (Миколаїв) - Говерла, Миколаїв, ПС Надія

Баскетбол. Другий двобій "Калуша"
У спортзалі калуської ДЮСШ "Сокіл" пройде другий матч чвертьфіналу Першої ліги. Наразі будери "Миколаєва" ведуть у серії 1:0, тож "Калушу-ПНУ" потрібно будь-що перемагати та продовжувати серію. Початок матчу о 14:00.
14:00 БК Калуш-ПНУ - МБК Миколаїв-2, Калуш, ДЮСШ Сокіл

Волейбол. Заключні матчі 7 туру чемпіонату області
Сьогодні завершиться 7-й тур чемпіонату області з волейболу серед команд Вищої ліги. У спорткомлпексі ІФНМУ зійдуться "Медик" та СК "Прибилів", тоді як у Галичі "Володар" прийматиме франківський "Універсал КФВ".
12:30 Медик (Івано-Франківськ) - СК Прибилів, Івано-Франківськ, СК ІФНМУ
12:30 Володар (Галич) - Універсал КФВ (Івано-Франківськ), Галич

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.