- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпатські тенісисти змагалися у Львові

19 Квітня 2018 (17:45)

Цього тижня у Львові тривають два тенісних= турніри, участь в яких взяли прикарпатські майстри ракетки.

В грунтовому турнірі першої категорії "Відкритий кубок Львівської області, який організувало  ФСТ "Динамо", серед дорослих змагалася 17-річна франківчанка Єлизавета Хомутовська. Пройшовши в першому раунді харків'янку Єву Самойлову, Хомутовська поступилася в другому раунді львів'янці Анастасії Запаринюк.

В змаганні серед чоловіків за перемогу боролися прикарпатські тенісисти Максим Халус та Максим Фотуйма. Халус дійшов до чвертьфіналу, де поступився в трьох сетах Віталію Котелянцю із Житомира. А Максим Фотуйма припинив свої виступи на турнірі вже в першому раунді, програвши від львів'янина Данила Шевчука. У парному розряді Максим Халус в дуеті із львів'янином Туваковим дійшли до півфіналу змагань.

У віковій категорії до 14 років змагалася також франківчанка Єва Крамарова. 14-тенісистці вдалося дійти до чвертьфіналу змагань.

Також у Львові проходив грунтовий тенісний турнір другої категорії "Відкрита першість ДЮСШ-1", яку організовував Тенісний клуб "Іскра". Змагалися юнаки та дівчата у віковій категорії до 12 років. Дмитро Втерковський у юнацькому турнірі дійшов до півфінальної стадії, де поступився майбутньому переможцю змагань Павлу Риштому із Трускавця. До речі, трускавецький спортсмен у фіналі здолав уродженця Івано-Франківська Максима Калабішку у трьох сетах (6:2, 0:6, 6:3).

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.