- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 22 квітня?

22 Квітня 2018 (08:10)
Чергові тури в чемпіонаті та першості області по футболу, поєдинок коломийського "Покуття" в Ужгороді, протистояння лідерів у обласному волейбольному чоловічому турніру - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футбол. Коломийське "Покуття"
Підопічні Любомира Корнути сьогодні матчем проти ФК "Минай" розпочинають весняну частину аматорського чемпіонату України. Гра пройде на ужгородському стадіоні "Автомобіліст". Суперники являються лідерами групи.
17:00, Ужгород, стадіон "Автомобіліст", ФК Минай - Покуття (Коломия)

Футбол. Чемпіонат та першість області
У обласних футбольних турнірах на нас очікують сьогодні чергові матчі. У першій лізі гратимуть лише дорослі команди, а в першості (друга ліга) - як юнаки, так і дорослі. Поєдинки розпочнуться о 16:00 та 14:00. Більш детальніше анонсовано матчі аматорів в окремих матеріалах на сайті.
16:00 (дорослі), перша ліга
14:00 (юнаки), 16:00 (дорослі), друга ліга

Волейбол. Матч лідерів чемпіонату області
У змаганні серед чоловічих команд вищої ліги завтра відбудеться двобій лідері, який і визначить переможця регулярного чемпіонату та господаря "Фіналу чотирьох". В Тлумачі зійдуться СК "Прибилів" та ВК "Залуччя" (Долішнє Залуччя, Снятинський район).
13:00 (юнаки), 14:30 (дорослі), Тлумач, Спорткомплекс, СК Прибилів - ВК Залуччя

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

УКРАЇНА
Футбол. УПЛ
В Українській Прем'єр-лізі зіграють сьогодні три матчі. Львівські "Карпати" в Києві зустрінуться із донецьким "Олімпіком". У Львові рівненсько-львівський "Верес" прийматиме київське "Динамо". В ще одному матчі зійдуться "Зоря" та ФК "Маріуполь".
14:00 Олімпік (Донецьк) - Карпати (Львів), пряма трансляція на телеканалі "Футбол 1"
14:00 Зоря (Луганськ) - ФК Маріуполь, пряма трансляція на телеканалі 2+2
17:00 Верес (Рівне-Львів) - Динамо (Київ), пряма трансляція на телеканалі 24

Футзал. Півфінал
Четвертий матч у півфінальному двобої української Екстра-ліги. На даний момент "Енергія" веде в серії із київським МФК "ХІТ" - 2:1. Серія триває до трьох перемог. До фіналу вже вийшов херсонський "Продексім", який переграв на стадії 1/2 фіналу покровський "Титан".
13:00, Львів, ПС "Галичина", Енергія (Львів) - ХІТ (Київ)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.