- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Івано-Франківська ОДА привітала призерів чемпіонату світу та рекордсменів

14 Травня 2018 (16:40)

Сьогодні, 14 травня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція з призерами чемпіонату світу з легкої атлетики та рекордсменом з пауерліфтингу. Орест Оклієвич, начальник управління спорту Івано-Франківської ОДА зазначив, що спортивні успіхи досить значні. Наприклад, із неолімпійського виду спорту – пауерліфтингу – прикарпатський спортсмен Віктор Голіней встановив декілька рекордів світу серед юнаків.

Сам спортсмен каже, що не очікував, що зможе підняти таку велику вагу і установити рекорд. Проте, як такого, хвилювання не було, адже відчував велику підтримку. Його тренер Василь Грицко додає, що за суперниками під час змагань не слідкували, бо вони значно слабші за нього. Далі планують поїхати на Чемпіонат світу і по можливості покращувати встановлені рекорди.

Також високих результатів досягли наші спортсмени на чемпіонаті світу з спортивної ходьби, яка є олімпійським видом спорту.

“Цього року серед олімпійських видів спорту у нас перші високі результати. Це пов’язано із тим, що нашим спортсменам заборонили брати участь у змаганнях, які проходять на території Росії”, – додає Оклієвич.

Також він сподівається, що у 2020 році наші олімпійці привезуть з Токіо олімпійську медаль – адже в області є золоті медалі, але не у самому Франківську.

Христина Юткіна розповідає, що наступного разу вони їдуть на Чемпіонат Європи з легкої атлетики у Берліні і також надіються на хороші результати. А срібний призер Валерій Літанюк згадує, що на старт вийшов у хорошій формі, тому результатом дуже задоволений.

Їхній тренер, президент федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко каже, що в Україні спортивна ходьба – перспектий вид спорту.

“Конкуренція дуже висока і далі вона буде зростати”, – переконаний Матешко, повідомляє Галицький кореспондент.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.