- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вихованці Івано-Франківської ДЮСШ-3 в числі кращих на чемпіонаті України

16 Травня 2018 (10:20)

Олександр Васинда та Олександр Касапчук - у 8-ці найсильніших юнаків України віком до 10 років. 13 травня в м. Миколаєві відбулися Фінальні турніри Чемпіонатів України 2018 року зі Блискавичної Гри в Шахи серед юнаків і дівчат віком до 10 років.

У просторій, світлій Актовій Залі Національного університету кораблебудування рекордна кількість - 92 юнаки та 37 дівчат - грали у Швидкі Шахи за регульованою швейцарською системою 9 турів.
Контроль часу: 3 хвилини на всю партію кожному гравцеві + 2 секунди на кожен хід, починаючи з першого. В Чемпіонаті України серед юнаків грали представники 19 областей і міста Києва, зокрема, 3 призери Чемпіонату Івано-Франківської області : Олександр Васинда (тренер Василь Палагіцький), Олександр Касапчук молодший (тренер Ігор Кобилянський) і Лук’ян Гушпіт (тренер Ігор Кобилянський).

Продемонструвавши блискучу гру, відразу два вихованці Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 увійшли до вісімки провідних шахістів України у віковій групі до 10 років:
7 – ме місце Олександр Васинда – 6½ очок;
8 – ме місце Олександр Касапчук – 6½ очок.
Гарні перспективи у 8-річного Лук’яна Гушпіта, який зможе грати у Фіналах Чемпіонатів України серед юнаків віком до 10 років ще й наступного року – 3½ очки (66-те місце).

В Чемпіонаті України серед дівчат грали представники 13 областей і міста Києва, зокрема, Чемпіонка Івано-Франківської області Вікторія Рибій із Калуша (тренер Андрій Рибій), яка набрала 3½ очки та виборола 27-ме місце.

 Ігор Кобилянський, Шахова Івано-Франківщина

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.