- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Золота ліга в Івано-Франківську. Із стриманим оптимізмом (+онлайн)

30 Травня 2018 (14:30)

Сьогодні Івано-Франківськ у центрі уваги волейбольної громадськості України. Жіноча та чоловіча збірні України на майданчику Манежу КФВ сьогодні проведуть матчі Золотої ліги.

Для виходу до «Фіналу чотирьох» обом українським збірним необхідні перемоги в усіх заключних матчах. Отже, екватор дебютного турніру «Золотої євроліги» подолано, і 30-го травня її учасники проведуть поєдинки уже 4-го туру. Чоловіча на жіноча національні команди України підійшли до них у різних турнірних статусах. Адже підопічні Угіса Крастіньша мають у своєму доробку дві перемоги, а колектив Гарія Єгіазарова – лише одну. Втім, усе продовжує знаходитися в руках самих наших волейболістів. Бо у другій половині змагань чоловіки проведуть удома два матчі, а дівчата – взагалі всі три! І це дозволяє їхнім уболівальникам зберігати сьогодні хоч і стриманий, та все ж оптимізм. Давайте розберемося детальніше...

ЧОЛОВІКИ
Як відомо, до «Фіналу чотирьох» виходять переможці трьох груп та команда, котра матиме найкращі показники серед посівших другі місця. Проте тут є одне вагоме «але». Оскільки у чоловіків фінальний раунд відбудеться у Карлових Варах, то одним із його учасників однознано буде збірна Чехії. Причому, абсолютно незважаючи на те, яку підсумкову позицію вона посяде у своїй групі С. Нині про це можна лише здогадуватися, оскільки на даний момент чехи дещо несподівано двічі поступилися волейболістам Фінляндії (0:3 і 1:3) та обіграли вдома іспанців (3:1). Тут головне, щоби вони не опинилися в підсумку другими, бо тоді до «Фіналу чотирьох», разом із ними, потраплять лише переможці груп. А це значно ускладнить завдання українській збірній. Бо іншого виходу, крім як триочкові перемоги в усіх трьох заключних поєдинках, у неї просто не їснуватиме...

ЖІНКИ
У підопічних Гарія Єгіазарова завдання значно складніше. Гостьові поразки від Азербайджану та Болгарії поставили її в ситуацію, коли навіть три «сухі» перемоги у заключних матчах не гарантуватимуть їм першого місця в групі. Втім, можуть забезпечити друге із непоганими показниками. І тут головне, за аналогією з чоловіками, щоби на другій позиції у своєму квартеті не фінішувала збірна Угорщини, адже жіночий «Фінал чотирьох» відбудеться 14-15 червня у Будапешті. Поки що угорські волейболістки здолали вдома Францію (3:0) і Хорватію (3:1), натомість поступилися на виїзді Фінляндії (1:3). Нині у своїй групі вони лідирують лише через найкращі особісті показники, проте два з трьох заключних матчі їм доведеться зіграти в гостях. І все може докорінно змінитися... 

Та все ж, хоч якими є різні прогнози та припущення, у наших волейболістів завдання одне: обов’язкові перемоги в усіх трьох поєдинках, що й стануть вирішальними. Вольовий гостьовий тріумф підопічних Угіса Крастіньша над грізними Нідерландами довів, що їз бійцівськими якостями у них порядок, тож іще один виїзд до Словенії не має їх налякати. Що ж до наших дівчат, то три домашні гри в Івано-Франківську, маємо переконання, обов’язково додадуть їм віри у власні сили, якої очевидно не вистачило у Баку та Софії.
Ну й, звісно, особливе значення матиме гаряча підтримка переповнених трибун. Тому запрошуємо шанувальників волейболу надати нашим хлопцям та дівчатам цю саму підтримку! Починаючи уже з 30-го травня, коли о 17-й годині на арені спорткомплексу місцевого Коледжу фізвиховання зійдуться жіночі збірні України та Португалії, а о 20-й годині – чоловічі команди України та Нідерландів! Тільки разом ми – сила!

Федерація волейболу України

Матчі можна буде переглянути онлайн
Жінки. Україна - Португалія. 17:00Чоловіки. Україна - Нідерланди. 20:00

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.