- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Жіноча збірна України здолала Португалію

31 Травня 2018 (09:15)

Вчора жіноча збірна України з волейболу провела свій перший поєдинок Золотої ліги на домашньому паркеті. І першим суперником "синьо-жовтих" була збірна Португалії.

До Івано-Франківська завітав відвертий аутсайдер квартету А, адже у попередніх трьох зустрічах португалки зуміли взяти лише один сет. Востаннє команди зустрічались всього чотири дні тому і на Піренеях українки здобули легку перемогу у трьох партіях. Тож мало вірилось, що європейські "бразилійки" зуміють скласти конкуренцію чинним трумфаторкам Євроліги на франківському паркеті.

Перший сет не віщував нічого неприємного - підопічні Гарія Єгіазарова використовуючи свої найсильніші сторони на класі здолали португалок (25:19) і повели 1:0 у матчі. Протягом другої партії гості весь час вели у рахунку, потужно атакували, що дозволило їм здійснити ривок у п'ять залікових пунктів. Саме цей гандикап став вирішальним у матчі і команда Мануеля Алмейди відновила статус-кво - 1:1. Загрозливий для "синьо-жовтих" гандикап спостерігався і в третій партії. Щоправда, за рахунку 8:13 наші дівчата зуміли взяти п'ять очок поспіль і надламати опір португалок. Далі українки вирішили не лоскотати нерви вболівальникам на трибунах і довели сет до натужної, та все ж перемоги - 25:22. Вирішальна партія далась більш легко для "синьо-жовтих", які завдяки потужним атакам Кодоли та Трушкіної записали до свогоа ктиву три залікові пункти - 3:1 за партіями.

В іншому матчі дня збірна Азербайджану завдала першої поразки Болгарії та зрівнялась з останніми за очками у турнірній таблиці.

Золота Євроліга-2018. Група А
30.05.2018 (середа)
Азербайджан - Болгарія 3:1 (25:20, 23:25, 25:21, 25:21)
УКРАЇНА - Португалія 3:1 (25:19, 21:25, 25:22, 25:20)

Турнірна таблиця Золотої Євроліги групи А (жінки):

Команда 
 І 
 В 
 П 
 3:0 
 3:1 
 3:2 
 2:3 
 1:3 
 0:3 
   РП   
 О  
 1. Болгарія4
3
1
1
2
0
0
1
0
10:5
9
 2. Азербайджан 
4
3
1
0
3
0
0
1
0
10:6
9
 3. УКРАЇНА4
2
2
1
1
0
0
2
0
8:7
6
 4. Португалія4
0
4
0
0
0
0
2
2
2:12
0


Наступний свій матч збірна України проведе вже в суботу, 2 червня. Суперницями "синьо-жовтих" буде збірна Болгарії. Гра відбудеться в Івано-Франківську. Початок о 18:00.

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.