- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Золота Євроліга (жінки). Шанси є!

01 Червня 2018 (21:08)

У суботу Івано-Франківськ прийматиме другий домашній матч жіночої збірної України у Золотій Євролізі-2018. На паркеті Манежу КФВ наші дівчата протистоятимуть збірній Болгарії.

Болгарія останні п'ять років виступала у Світовому Гран-Прі, і, як і більшість цьогорічних учасників реформованої Євроліги, опустилась туди "завдяки" скороченню команд-учасниць. Найкращий результат болгарок у Гран-прі - дев'ята сходинка у 2013-му році. З останніх серйозних досягнень наших майбутніх суперниць - це срібні (2010, 2012) та бронзові (2009, 2011, 2013) нагороди волейбольнї Євроліги. А найбльше досягнення в історії датоване ще 1981-м роком, коли болгарки вибороли звання чемпіонок Європи.

Франківський поєдинок матиме ключове значення у боротьбі за вихід до Фіналу чотирьох. Де-факто переможець звітного протистояння отримає хороший шанс поборотись за заповітну путівку до четвірки найсильніших. Зараз ситуація доволі заплутана у групі А Золотої ліги - в активі болгарок та азербаджанок по 9 залікових пунктів. Україна програє дуету лідерок три очки. Португалія поки з "бубликом" в активі розташувалась внизу турнірної таблиці. Тож для того, щоб пробитись до Фіналу чотирьох, "синьо-жовтим" потрібно "чисто" (без тай-брейків) обігрувати болгарок і вболівати за португалок, що вдома прийматимуть Азербайджан. І тоді перед заключним туром підопічні Єгіазарова зберігатимуть шанси позмагатись за фінальний квартет.

Гра відбудеться у Манежі КФВ. Початок матчу о 18:00. Прийдіть підтримати наших дівчат!

Волейбол. Жінки. Євроліга-2018. Золота ліга. Група А. 5 тур
02.65.2018 (субота)
Манеж КФВ (м. Івано-Франківськ), 18:00
Збірна України - Збірна Болгарії

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.