- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Сотні дітей розважалися та змагалися на олімпійському дні у Івано-Франківську

08 Червня 2018 (10:45)

7 червня на стадіоні “Юність”  урочисто відкрили традиційний Всеукраїнський олімпійський день 2018. Участь в Олімпійському дні взяли учні загальноосвітніх шкіл, дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківська, люди з інвалідністю та ветерани олімпійського руху на Івано-Франківщині.

У рамках акції провели фітнес-розминку, веселі спортивні естафети та забіги на різноманітні дистанції. На захід завітала  учасниця Олімпійських ігор у Афінах(Греція), майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка світу з легкої атлетики Неля Непорадна. Вона розповіла про свій шлях у спорт.

«На свято я прийшла із своєю донечкою і з сином, він наймолодший учасник змагань.  Свій спортивний шлях  я розпочала із п’ятнадцяти років. Раніше дуже мало дітей займалися спортом, а зараз більше .  Для мене гідним прикладом став Роман Вірастюк. Із сімнадцяти я почала  свою кар’єру.  Сьогодні я займатимусь разом із учасниками змагань, адже спорт – це здоровий спосіб, щоб наші дітки хотіли  наслідувати нас», – повідомляє майстер спорту міжнародного класу та  чемпіонка світу і Європи серед юніорів Неля Непорадна.

Дітки задоволені , що їх запросили на свято.

 «Мені таке свято подобається, адже я вже шостий рік займаюся гімнастикою. Тому, я у спортивній формі і з радістю взяв участь у заході. Спорт – це найважливіша річ у моєму житті», – розповідає учасник змагань Віталік.

 У заході взяли участь перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич, міський голова Руслан Марцінків.

«Захід організовано для всіх. Дуже приємно , що наша країна долучилася до цього свята. Також практично у всіх областях України проводяться такі заходи та на Івано-Франківщині, оскільки тут є потужні спортивні традиції. Я думаю такі яскраві заходи спрямовані до певної мети. Івано-Франківськ потребує сучасного спортивної підтримки» - стверджує перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

 Після завершення змагань учасників  нагородили грамотами та медалями, інформує "Галка".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.