- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 23 червня?

23 Червня 2018 (08:00)

Домашня гра "Пркиарпаття-АТО" У Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО, заключний тур в ДЮФЛІФО U-18, змагання із автослалому та заключний день змагань легкоатлетичного чемпіонату у Кропивницькому - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футбол. Домашня гра ФК "Прикарпаття-АТО"
Сьогодні прикарпатські атовці вдома прийматимуть команду "Рівне-АТО". Наші хлопці займають третє місце Дивізіону "Захід", ведучи боротьбу завихід до фінальної частини змагань. Рівняни мають в своєму активі на 4 очки менше. Гра відбудеться на стадіоні "Гірка" у Івано-Франківську.
15:00 Івано-Франківськ, стадіон "Гірка", Прикарпаття-АТО - Рівне-АТО

Футбол. Перша ліга ДЮФЛІФО. U-18
Заключний тур змагань дасть відповідь на основне запитання - хто стане чемпіоном області у віковій категорії U-18. Все в руках (а точніше ногах) футболістів франківського "Тепловик-ДЮСШ-3". Якщо сьогодні на "Гірці" "тепловики" здолають ФК "Турка", то вони випередять ямницький "Вихор" та займуть перше місце. На бронзу претендують "Бескид" (Надвірна), "Придністров'я" (Тлумач) та НФК "Бурштин".
17:00, 26 тур, Тлумач, Городенка, Брошнів, Надвірна, Івано-Франківськ стадіон "Гірка"

Автослалом. Кубок Епіцентру в Івано-Франківську
На парковці біля ТЦ "Епіцентр" у обласному центрі відбудеться Клубне змагання з автослалому присвячене Дню Молоді. Організатори – Прикарпатський автомобільний клуб за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту.
10:00, Івано-Франківськ, Парковка ТЦ "Епіцентр"

Легка атлетика. Заключний день чемпіонату України серед юніорів
В Кропивницькому третій змагальний день всеукраїнських легкоатлетичних змагань. Сьогодні маємо надію на вдалі виступи наших метальників молота Валентину Косів та Михайла Гаврилюка.
Кропивницький, стадіон "Зірка"

УКРАЇНА
Пляжний футбол. Україна у EBSL 2018 зіграє з Італією

Після стартової перемоги над швейцарцями (5:4), на українську команду очікує дуже непроостий поєдинок сьогодні проти італійців. Змагання першого туру Євроліги проходять в столиці Азербайджану - Баку.
16:15, Баку, Збірна України - ЗбірнаІталії, пряма трансляція BSWW

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.