- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Успіхи прикарпатських юних шахістів у Мінську

24 Червня 2018 (15:30)
В Мінську (Республіка Білорусь) закінчився 2-ий Чемпіонат світу зі швидких шахів серед юнаків і дівчат у вікових групах до 8, 10 та 12 років. Були серед учасників і прикарпатські шахісти.

Загалом у 6 турнірах зіграли 784 юні шахісти. Збірну України представили 64 шахісти, зокрема, чотири представники Івано-Франківської області: Людмила Іваницька (G12), Валентин Прокоф’єв (Open12), Олександр Васинда та Олександр Касапчук молодший (Open10), інформує спільнота "Шахова Івано-Франківщина".
Найбільше гравців зібрав Турнір Open 10 – 237. Вони представили 15 країн, 5 шахістів мають міжнародне звання CM (Кандидат у майстри ФІДЕ). У Турнірі Open 12 – 148 шахістів, 15 країн, 1 Майстер ФІДЕ та 8 Кандидатів у майстри ФІДЕ. Турнір G12 – 66 шахісток, 14 країн, 13 WCM. Турнір G10 – 81 гравець, 14 країн, 5 WCM. Турнір Open 08 – 173 шахісти зі 17 країн, 3 CM. Турнір G08 – 79 шахісток зі 14 країн, 1CM та 1 WCM.

Контроль часу: 10 хвилин на всю партію кожному гравцеві + 05 секунд на кожен хід, починаючи з першого. Українські шахісти вибороли дві нагороди: Тихон Черняєв став Чемпіоном світу зі Швидких Шахів серед юнаків віком до 10 років – 8 очок у 9 партіях! Бронзову медаль Чемпіонату світу зі Швидких Шахів серед дівчат віком до 8 років здобула Аліна Прочаєва – 7 очок. Анастасія Дубовик у Турнірі дівчат віком до 12 років розділила 2 – 4 місця і лише за додатковими показниками посіла 4-те місце.

Результати шахістів Івано-Франківської області:
Людмила Іваницька (G12) – 5 очок, 27 місце;
Валентин Прокоф’єв (Open 12) – 5½ очок, 29 місце;
Олександр Касапчук молодший (Open 10) – 5½ очок, 46 місце;
Олександр Васинда (Open 10) – 4 очки, 138 місце.

У неділю 24 червня відбудеться 2 – ий Чемпіонат світу зі Блискавичної Гри в Шахи серед юнаків і дівчат у вікових групах до 78, 10 та 12 років. Вболіваймо за наших юних талановитих шахістів!

Також 21-23 червня в Мінську (Республіка Білорусь) відбувався престижний міжнародний турнір зі Швидких Шахів – Меморіял Віктора Купрейчика.
У Відкритому турнірі зіграв 101 шахіст, зокрема, 12 Міжнародних Ґросмайстрів, 6 Міжнародних Майстрів, 4 Міжнародні майстри серед жінок і 9 Майстрів ФІДЕ. Шахісти представили 9 країн. Серед них 9 – представники України, зокрема, вихованка Івано-Франківської ДЮСШ № 3 Людмила Іваницька (тренер Василь Палагіцький).
Регульована швейцарська система 11 турів.
Контроль часу: 15 хвилин на всю партію кожному гравцеві + 10 секунд на кожен хід, починаючи з першого.
Переміг у турнірі Рауф Мамедов із Азербайджану - 9½ очоу із 11 можливих.
Друге місце виборов харків’янин Антон Коробов – 8½ очок.

Вихованка Івано-Франківської ДЮСШ № 3 10 – річна Людмила Іваницька гідно боролася проти старших і досвідченіших шахістів, набрала 3½ очки та посіла 89-те місце.
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.