- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Традиційні волейбольні баталії в Залуччі

02 Липня 2018 (15:25)

Хорошою традицією стало проведення міжнародного турніру з волейболу серед чоловічих та жіночих команд "Кубок Залуччя", присвячений пам'яті видатних волейболістів краю Романа Воєвідка, Тараса Грицюка, Петра Кузенка, Ярослава Романюка, Миколи Бійовського, Івана Федорука, Мирослава Оробця та Івана Чиборака.

Традиційно всередині літа кращі волейбольні команди з України та ближнього зарубіжжя протягом двох днів змагаються за "Кубок Залуччя". Цьогоріч на запрошення головного організатора турніру, президента ВК "Залуччя" Михайла Чиборака відгукнулись три чоловічі команди з України (окрім власне, двох складів "Залуччя", це ВК "Коломия", "ЮА-Транс" Дрогобич, "Ельдорадо" Чернівці) та Молдови ("Динамо" Кишинів), а також четвірка жіночих колективів - "ЧНУ" (Чернівці), ВК "Снятин-Івано-Франківськ", "Львів" і кишинівське "Динамо". Зазвичай ігри турніру проходять у сільському парку с. Горішнє Залуччя, та цьогоріч складні погодні умови не дозволили провести матчі під відкритим небом, тож друзі-суперники змагались у спортивному залі. Та від цього турнір не став меншим захоплюючим та інтригуючим.

У жіночих змаганнях першими фінішували дівчата чернівецького ВК "ЧНУ". Друге місце посіли волейболістки зі Львова, а замкнули призову трійку гравчині об'єднаної команди "Снятин-Івано-Франківськ". Також оргкомітет турніру визначив кращих гравців у команд-призерів змагань - це Оксана Яковчук ("ЧНУ), Оксана Томків ("Львів") та Іванна Спетрук ("Снятин-Івано Франківськ").

Серед чоловіків вже увосьме не було рівних команді з Залуччя ("Залуччя-2"). Другими фінішували волейболісти дрогобицького "ЮА-Трансу", бронзові нагороди виборола перша команда "Залуччя". Щодо індивідуальних номінацій, то кращими у своїх командах стали Андрій Куницький ("Залуччя-2"), Сергій Щавінський ("Залуччя") та Назарій Станько ("ЮА-Транс").

"Цьогорічний кубок Залуччя зібрав гравців виского класу, адже у різних командах були задіяні волейболісти української Суперліги як у чоловіків, так і у жінок. Сьогоднішній турнір став восьмим в історії і четвертим на якому мені вдалось побувати. І дійсно, це справжнє свято спорту, свято волейболу на Прикарпатті. Так, через погодні умови змушені були грати у залі, а не на вулиці, як було раніше. Скажу відверто, у Залуччі ігри у сільському парку мають свою особливу атмосферу, та й вболівальникам цікавіше споглядати за іграми на відкритому повітрі. Але волейбол тут люблять не зважаючи на погоду за вікном і вболівають за рідне "Залуччя".

З кожним роком рівень турніру зростає, гравці набираються досвіду. Цьогоріч складно було назвати фаворита, адже учасники були більш-менш рівні за складом і всі поєдинки завершились з рахунком 2:1. Та й прикладом напруженої боротьби стала вже перша партія у матчі-відкритті змагань серед чоловіків, яка завершилась з рекордним рахунком 46:44 (!)", - розповів Виконавчий директор обласної федерації волейболу Костянтин Лисейко.

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.