- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 8 липня?

08 Липня 2018 (08:30)

Товариський матч "Прикарпаття", гра збірної України проти Туреччини на Euro Beach Soccer League у португальському Назаре, другий день легкоатлетичного чемпіонату України серед молоді - все це та багато іншого в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?"

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ.

Футбол.Товариський матч.
Франківське "Прикарпаття" продовжує підготовку до сезону. Ще вчора франківчани гостювали у Косові, а сьогодні вже поміряються силами з чернівецькою "Буковиною". Ця гра вже стане п'ятою для нашої команди на цих тренувальних зборах.
17:30, Чернівці, стадіон "Буковина", Буковина(Чернівці) - Прикарпаття(Івано-Франківськ)

Легка атлетика. Чемпіонат України серед молоді.
У Бахмуті стартує другий змагальний день Чемпіонату України серед молоді. який є відбірковим етапом формування збірної України для участі в чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед дорослих (20-21 липня, Стара Загора, Болгарія). Нашу область на змаганнях представляє шість спортсменів.
09:00, Бахмут, стадіон "Металург". 

УКРАЇНА

Пляжний футбол. Етап EBSL в Назаре
У португальському Назаре збірна України у рамках Дивізіону А зустрінеться з командою Туреччини. Гра розпочнеться о 18:30 за Києвом. Вчора підопічні Євгена Варениці гарантували собі місце в Суперфіналі Євроліги цього сезону, перегравши господарів етапу португальців (3:4).
18:30, Назаре, Україна-Туреччина, пряма трансляція

Теніс. Турнір ITF у Римі.
Вчора на грунтовому турнірі у Римі українка Даяна Ястремська переграла іспанську тенісистку Сільвію Солер-Еспіносу (3:6,1:6) та вийшла до фіналу. В фіналі суперницею Даяни буде російська тенісистка Анастасія Потапова.
12:30, Рим, Даяна Ястремська-Анастасія Потапова

СВІТ

Волейбол. Ліга Націй.
В французькому Ліллі завершується дебютний сезон у волейбольній Лізі Націй серед чоловіків. Сьогодні відбудуться фінальні матчі.
18:00, матч за 3 місце, США-Бразилія
21:45, фінал, Франція-Росія

Ми в мережі Фейсбук
Ми в Телеграм - https://t.me/sport_if
Ми в Інстаграм - https://www.instagram.com/sport.if.ua

 

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.