- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 12 липня?

12 Липня 2018 (08:00)

Юніорський чемпіонат Європи з баскетболу, турнір серед дворових команд на майданчиках КФВ - все це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Міні-футбол. Оліймпійське літо. ІІІ етап

Сьогодні на майданчиках Коледжу фізвиховання у Івано-Франківську відбудеться третій етап традиційного турніру серед дворових команд. Змагання розпочнуться о 10:00. Змагання проводить міський центр «Спорт для всіх» спільно з Івано-Франківською міською федерацією футболу. Попередній, другий етап відбувся у мікрорайоні "Каскад" на сучасному спортивному майданчику в ЗШ № 25. А перший етап змагань відбувся у мікрорайоні "Пасічна" на новому майданчику в сквері «Первоцвіт». Всього таких етапів буде 5. Після чого на початку серпня буде зіграно фінальний етап турніру до якого увійдуть найкращі команди за результатами кожного зіграного туру. Переможець турніру буде нагороджений спортивною формою, медалями та кубком «Олімпійське літо».
10:00, Івано-Франківськ, КФВ, Олімпійське літо

Баскетбол. Матч молодіжної збірної України
Жіноча молодіжна збірна після чотирьох поєдинків займає третє місце у своїй групі. Нажаль, вже втрачено шанси на продовження боротьби за вихід в Дивізіон А. Наші дівчата сьогодні зіграють із ізраїльтянками за 5-8 місця дивізіону В. Матч розпочнеться о 19:30 у румунському місті Оради.
19:30, Румунія, Оради, Збірна України U-20 - Збірна Ізраїлю U-20

Футбол. Товариський матч донецького "Шахтаря"
Сьогодні заключний спаринг на зборах в Австрії проведе чемпіон України донецький "Шахтар". Гірники зустрінуться із турецьким "Бешекташем". На літніх зборах підопічні Паулу Фонсеки вже зіграли чотири контрольні зустрічі, здобувши перемоги над данським «Брондбю» (3:2), австрійською «Аустрією» (3:0), нідерландським «Вітессом» (4:1) і завершивши внічию з болгарським ЦСКА (0:0).
18:00, Австрія, Шахтар (Донецьк) - Бешекташ (Стамбул), трансляція на телеканалі Футбол 2

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.