- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Визначено переможців Івано-Франківської Шахової Прем’єр-Ліги-2018

23 Липня 2018 (13:35)

22 липня 2018 року в Івано-Франківському обласному шахово-шашковому клубі відбувся 4-ий Етап Івано-Франківської Шахової Прем’єр-Ліги, присвячений Міжнародному дню шахів і Дню шахів в Україні.

Чотирнадцять команд із Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Долини, Надвірної, Рогатина, Городенки та Городенківського району грали за регульованою швейцарською системою 9 турів. Склад команди: 4 основні гравці + 2 запасні. На 1-ій шахівниці грали одинадцять Кандидатів у майстри спорту України.  Контроль часу: 10 хвилин на всю партію кожному гравцеві + 05 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

Зіграно 62 матчі. 15 матчів закінчилися внічию. 11 поєдинків одна з команд виграла з рахунком 4:0. Напружена, безкомпромісна та досить рівна боротьба тривала в більшості матчів. Після 8-ого туру сім команд претендували на медалі. А перемогу в 4му етапі здобула команда Івано-Франківської ДЮСШ № 3–Vortex, за яку грали вихованці школи Михайло Шахов, Ігор Нагорний, а також Іван Мартищук і Олександр Касапчук – 14 командних очок і 24 індивідуальні очки.
Дві команди набрали по 13 командних очок і для визначення срібного та бронзового призерів довелося рахувати індивідуальні очки.
2 – ге місце виборола команда Коломия (Валентин Марченко, Роман Стефурак, Василь Андрусяк і Тарас Стефурак) – 13 командних очок і 23½ індивідуальні очки.
3 – тє місце в активі команди Шахова мрія, за яку грали Всеволод Ритенко, Людмила Іваницька, Софія Іваницька, Олександр Васинда та Ірина Іваницька – 13 командних очок і 22 індивідуальні очки.

В особистому заліку переможцям на окремих шахівницях стали:
1-ша шахівниця:
1-ше місце Всеволод Ритенко – 7½ очок із 9;
2-ге місце Михайло Шахов (тренер Ігор Кобилянський) – 7 очок;
3-тє місце Юліан Мальований (тренер Ігор Кобилянський) – 7 очок;

2-га шахівниця:
1-ше місце Марко Дубенський – 7½ очок;
2-ге місце Дмитро Сандир – 7 очок;
3-те місце Валентин Прокоф’єв (тренер Всеволод Ритенко) – 6 очок;

3-тя шахівниця:
1-ше місце Василь Андрусяк – 8 очок;
2-ге місце Софія Іваницька (тренер Василь Палагіцький) – 6½ очок;
3-тє місце Віталій Стасюк (тренер Василь Палагіцький) – 6½ очок;

4-та шахівниця:
1-ше місце Микола Пошивайло – 7 очок;
2-ге місце Тарас Стефурак (тренер Микола Стефурак) – 7 очок;
3-тє місце Олександр Касапчук – 7 очок

Запасні гравці:
1-ше місце Юрій Купчак – 2½ очки у 3 партіях.

За підсумками 4-го Етапу визначено трьох переможців Івано-Франківської Шахової Прем’єр-Ліги 2018 року та 8 команд, що вибороли право боротися в Прем’єр–Лізі сезону 2018–2019 років.
Команди , що посіли 9–19 місця та нові команди гратимуть у Івано-Франківській Шаховій Вищій Лізі сезону 2018–2019 року, повідомляє спільнота "Шахова Івано-Франківщина".

1 – ше місце «Коломия» – 360 залікових очок;
2 – ге місце «І-Ф ДЮСШ № 3 – Vortex» – 320 очок;
3 – тє місце «ДШК» (Долина) – 285 очок;

4 – те місце «Калуш» – 280 очок;
5 – те місце «Шахова мрія» – 260 очок;
6 – те місце «Надвірна» – 255 очок;
7 – ме місце «Тисмениця» – 203 очки;
8 – ме місце «Ветерани ОШШК» – 155 очок.

Стільки ж, 155 очок – набрала команда «Перемога» (Калуш), яка поступилася місцем у Прем’єр-Лізі тільки за додатковими показниками (командними та індивідуальними очками).

11 серпня в Івано-Франківському обласний шахово-шашковий клубі гратимуть команди Прем’єр-Ліги та Вищої Ліги Івано-Франківської шахової Ліги. 
Запис до 10 – ої години. Початок 1 – ого туру.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.