- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 5 серпня?

05 Серпня 2018 (08:00)

Домашня гра ФК "Калуш" у другій лізі ПФЛ, старт коломийського "Покуття" та галицьких "Карпат" у аматорському чемпіонаті України - все це та багато іншого в традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

ПРИКАРПАТТЯ
Футбол. Матч ФК "Калуш" у другій лізі ПФЛ
Команда Василя Малика досить вдало стартувала на професійному рівні, набравши чотири очки після двох турів. Сьогодні на "Хімік" завітає тернопільська "Нива". Суперник зумів здобути лише один пункт у двох матчах і матиме велике бажання поповнити свій очковий запас. Але й калушани розраховують на три очки, які дозволять зі старту змагань розміститися у верхній частині турнірної таблиці. Так що на нас очікує цікавий двобій.
17:00, Калуш, стадіон "Хімік", ФК "Калуш" - "Нива" (Тернопіль)

Футбол. Коломия та Галич стартують у аматорському чемпіонаті України
За сезон "Покуття" освоїлося вже на аматорському рівні. Тому можна цього року очікувати, що команді вдасться поборотися за вихід до плей-офф. Сьогоднішня гра із ФК "Рочин" є важливою, оскільки колектив із Львівщини - один із найсильніших у нашому дивізіоні. Галицькі "Карпати" поїдуть до Чорткова. Матч покаже на скільки швидко досвідчений колектив Андрія Нестерука зможе перейти з обласного на всеукраїнський рівень змагань.
16:00, Соснівка, стадіон "Шкільний", Рочин - Покуття
18:00, Чортків, стадіон "Кристал", Кристал - Карпати (Галич)

УКРАЇНА
Футбол. Прем'єр-ліга

У профідному українському дивізіоні сьогодні зіграють три матчі. Львівські "Карпати" намагатимуться взяти три очки у домашній грі із донецьким "Олімпіком", київський "Арсенал" прийматиме ФК "Маріуполь", а новачок змагань чернігівська "Десна"поміряється силами із ПФК "Олександрія". Всітри поєдинки можна буде переглянути в прямому ефірі.
17:00, Карпати (Львів) - Олімпік (Донецьк), телеканал "ЗІК"
19:30, Арсенал (Київ) - ФК Маріуполь, телеканал "Футбол 2"
19:30, Десна (Чернігів) - ПФК "Олександрія", телеканал "Футбол 1".

СВІТ
Футбол. Суперкубок Англії
Грою за суперкубок відкривається футбольний сезон в Англії. Перший трофей 2018/19 футбольного року розіграють Челсі та Манчестер Сіті. Матч розпочнеться о 17:00 за київським чаосм.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.