- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Івано-франківські гімнасти увійшли до п’ятірки кращих

22 Листопада 2010 (23:51)

Наші гімнасти повернулися з Кіровограду. Там з 16 по 18 листопада проходив чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед СДЮШОР та ДЮСШ.

Такі змагання проводяться щороку, під час яких підбиваються підсумки роботи як тренерів, так і їх учнів. Цього разу свої успіхи на гімнастичних приладах демонстрували спортсмени майже з усіх областей України – 26 команд юнаків та 20 дівчачих команд. Івано-Франківщина не стала винятком.

«Такий чемпіонат показує повну картину гімнастики в Україні, адже тут представлені всі СДЮШОР та ДЮСШ, тому є можливість проглянути підготовку кожної дитини», - розповідає Людмила Голіневич, директор СДЮШОР №1 зі спортивної гімнастики.

Не зважаючи на велику конкуренцію, вихованці СДЮШОР №1 посіли четверте загальнокомандне місце, а вихованки школи стали п’ятими. За програмою кандидатів у майстри спорту срібну нагороду виборов Василь Гавадзин.

«Можу сказати з коментарів суддів, що наші діти виглядали на хорошому рівні. Сьогодні ми посідаємо хорошу золоту середину, навіть ближче до призових місць. Звичайно, нам боротися з такими містами як Луганськ, Донецьк, Кіровоград дуже складно, оскільки вони більші за чисельністю, і там є ширші можливості відбору дітей.

Але, тим не менше,  наші діти показали себе на достойному рівні та мають сьогодні хороший рейтинг на Україні Аліна Храбатин, Василь Гавадзин, Тарас Нога. Також вихованці школи є кандидатами у збірну України. Ми намагаємося триматися на достойному рівні й покращувати наші рейтинги», - підсумувала Людмила Голіневич.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.