- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Польща приймала гостей з України

23 Листопада 2010 (11:25)

Минулого тижня прикарпатські гімнастки повернулися з польського міста Ниса, де проходив Перший міжнародний турнір зі спортивної гімнастики, присвячений Дню незалежності Польщі.

Містом-побратимом польської Ниси є Коломия. Але представити повний склад гімнастів для Коломийщини доволі складно, тому Івано-Франківська СДЮШОР №1 із задоволенням відгукнулася на пропозицію відвідати сусідню державу та взяти участь у турнірі. Тож команда Коломия – Івано-Франківськ вирушила до Польщі. Гостинним прийомом господарі зустрічали українців.

Змагання зі спортивної гімнастики проходили в двох категоріях. Категорія «А» – діти 1998-1999р.н., категорія «В»  – діти 2000р.н. і молодші.

Прикарпатські гімнасти були на висоті, здобувши перше загальнокомандне місце. Не обійшлося без перемог і в особистому заліку. Так, наприклад, вихованка СДЮШОР №1, а також учениця ЗШ №5 Уляна Полівчак посіла перше місце в категорії «А», інша наша спортсменка Ірина Костенко виборола п’яту сходинку, чим покращила особистий результат. Обидві спортсменки є вихованками Наталії Бірюкової. В категорії «В» Софійка Микицей, вихованка Ірини Мельничук, здобула срібну нагороду.

Відрізнялася прикарпатська команда від господарів ще й тим, що привезла на турнір наймолодших гімнасток – 2002р.н., які достойно змагалися зі старшими суперницями і змушували усіх неабияк понервувати.

«Для господарів було здивуванням, що на турнір міжнародного значення приїхали зовсім маленькі дівчатка і показували зовсім недитячі вправи на гімнастичних приладах, - ділиться враженнями старший тренер-викладач Ірина Мельничук. –  Можу сказати точно, що варто виїжджати на такі змагання, оскільки це й досвід, і можливість для дітей розкрити себе з іншого боку. Саме в такій подорожі я побачили, що діти як в побуті, так і під час тренувань та змагань в незнайомих умовах поводили себе достойно».

У відповідь івано-франківці запросили польських гімнастів до себе на традиційний міжнародний турнір «Зірки Прикарпаття», який відбудеться навесні наступного року.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.