- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 11 жовтня?

11 Жовтня 2018 (09:19)
Заключний тур групового етапу Кубка чемпіонів міст та районів області, чемпіонат області з легкоатлетичного кросу на Пасічній, одна гра Кубка області та матч БК "Калуш" в Кубку України - про це та інше у нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Футбол. Кубок чемпіонів міст та районів області.
Сьогодні дізнаємося імена всіх учасників 1/4 фіналу традиційного футбольного турніру кращих районних команд краю. Фактично у кожній з груп, окрім групи "В", залишається відкритим питання визначення чвертьфіналістів. Томузаключні матчі обіцяють бути напруженими та цікавими. Початок всіх поєдинків о 16:00.
Група А
ФК Рожнів - Перспектив (Рашків)
Сокіл (Коршів) - Прут (Видинів)
Група Б
Козацький Острів - ФК Борщів
ФК Грушка - ФК Мединя
Група В
Ураган (Черніїв) - Легіон (Івано-Франківськ)
Група Г
ФК Тужилів - ФК Крихівці
ФК Сваричів - ФК Саджава


Футбол. Кубок області

У попередньому етапіобласного кубка залишилося зіграти одну гру. Вона відбудеться сьогодні на стадіоні с.Дзвиняч. Місцевий "Медик-Лісівник" прийматиме "Ніка-Вовчинець". Початок о 15:00. А вже завтра на нас очікує жеребкування 1/8 фіналку турніру.
15:00, Медик-Лісівник - Ніка-Вовчинець

Легка атлетика. Легкоатлетичний крос на Пасічній
Поблизу меморіального комплексу "Дем'янів Лаз" у Івано-Франківську відбудеться чемпіонат області зі легкоатлетичного кросу. Змагатимуться спортсмени різних вікових категорій. Початок змагань о 12:00. Із розкладом можна ознайомитися на нашому сайті.
12:00 Легкоатлетичний крос, Пасічна м.Івано-Франківськ

Баскетбол. Кубкова гра БК Калуш
Калушани сьогодні відкривають новий сезон кубковою грою проти БК "Тернопіль-ТНЕУ". Суперник є новачком вищої ліги чемпіонату України, який буде суттєво підсилився перед початком нового сезону. Гра відбудеться у калуському спорткомплексі ДЮСШ "Сокіл". Початок матчу о 18:00.
18:00, Калуш, ДЮСШ Сокіл, БК Калуш - БК Тернопіль-ТНЕУ.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.