- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 12 жовтня?

12 Жовтня 2018 (08:05)

Баскетбольні баталії найвищих українських дивізіонів та футбольна Ліга Націй - про це та інше у нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Баскетбол. Суперліга Парі-Матч
Сьогодні заплановано одразу три матчі баскетбольної Суперліги. Розпочнеться програма ігрового дня о 18:00 поєдинком у Харкові, де зійдуться "Політехнік" та БК "Одеса". О 18:30 у столичному "Меридіані" зіграють "Кїв-Баскет" та БК "Запоріжжя", а завершиться матчдей двобоєм фаворитів сезону між чинним віце-чемпіоном Суперліги "Дніпром" та бронзовим призером южненським "Хіміком". Поєдинок претендентів на чемпіонство можна буде переглянути в прямому ефірі на телеканалі XSport починаючи з 17:55.
18:00 Політехнік (Харків) - БК Одеса
18:30 БК Київ-Баскет - БК Запоріжжя
19:00 БК Дніпро - Хімік (Южне), пряма трансляція XSport

Баскетбол. Жіноча Суперліга
Набирає обертів і жіноча Суперліга, де також пройдуть три поєдинки. Зокрема, чинні чемпіонки з "Київ-Баскету" вдома прийматимуть новачка сезону запорізьку "Козачку-КПУ", столичне "Динамо-НПУ" зустрінеться з бердянською "Чайкою", а в Одесі зійдуться "ІнтерХім-СДЮШОР" і БК "Рівне".
16:00 БК Київ-Баскет - Козачка-КПУ (Запоріжжя)
18:00 Динамо-НПУ (Київ) - БК Чайка-Бердянськ
18:00 ІнтерХім-СДЮШОР (Одеса) - БК Рівне-ОШВСМ

Футбол. Ліга Націй
Тривають футбольні баталії європейської Ліги Націй. Загалом у чотирьох дивізіонах пройдуть сім поєдинків. Найцікавішими,  звісно ж, будуть протистояння у Лізі А, де зіграють Бельгія та Швейцарія, а також Хорватія та Англія. Обидва поєдинки у прямому ефірі транслюватиме група телеканалів Футбол.
21:45 Бельгія - Швейцарія (Ліга А), пряма трансляція Футбол 1
21:45 Хорватія - Англія (Ліга А), пряма трансляція Футбол 2
21:45 Австрія - Пн. Ірландія (Ліга В)
21:45 Греція - Угорщина (Ліга С)
21:45 Естонія - Фінляндія (Ліга С)
21:45 Білорусь - Люксембург (Ліга D)
21:45 Молдова - Сан-Марино (Ліга D)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.