- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 21 жовтня?

21 Жовтня 2018 (08:05)

"Прикарпаття" прийматиме "Оболонь Бровар", старт БК "Франківськ-ПНУ" у Суперлізі та третій змагальний день І туру волейбольної Першої ліги в Тлумачі - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Футбол. "Прикарпаття" завершить перше коло
На стадіоні "Рух" професійне "Прикарпаття" зустрінеться зі столичною "Оболонню Бровар". Наразі кияни, як і франківці є середняками Першої ліги, тож перемога дозволить одній з команд не лише закріпитись на своїх поточних позиціях, а й піднятись вгору по турнірній драбині. Початок матчу о 16:00.
16:00 Івано-Франківськ, Стадіон Рух, Прикарпаття - Оболонь Бровар (Київ), пряма трансляція тут

Футбол. 1/8 фіналу кубка області
Сесія перших матчів 1/8 фіналу обласного кубка завершиться в неділю. У Надвірній "Бескид" зустрінеться з ФК "Турка", а на стадіоні "Гірка" "Битків" прийматиме "Прикарпаття-Тепловик". Початок обох матчів о 15:00.
15:00 Івано-Франківськ, стадіон Гірка, ФК Битків - Прикарпаття-Тепловик
15:00 Надвірна, стадіон Нафтовик, Бескид (Надвірна) - ФК Турка

Футзал. Кубок України
Волею жеребу вже у першому раунді футзального кбука України зійдуться дві команди з Прикарпаття - "Ураган-2-КФВ" та "Віза-Вторма". Звітна стадія складається з двох матчів, а першу "серію" франківського дербі глядачі матимуть змогу побачити вже сьогодні о 13:00 у манежі КФВ.
13:00 Івано-Франківськ, манеж КФВ, Ураган-2-КФВ - Віза-Вторма, пряма трансляція тут

Баскетбол. "Франківськ-ПНУ" зіграє в Запоріжжі
Оновлений БК "Франківськ-ПНУ" новий сезон розпочне гостьовим матчем проти "Козачки-КПУ". Що цікаво, минулоріч команди зустрічались у фіналі Вищої ліги. Тоді "Козачка" у серії до двох перемог здолала франківчанок, а от хто ж сильніший в еліті жіночого баскетболу України дізнаємось вже об 11:30.
11:30 Козачка-КПУ (Запоріжжя) - БК Франківськ-ПНУ, пряма трансляція тут

Баскетбол. Повторний двобій "Калуша" та "Львова"
У Калуші на паркеті ДЮСШ "Сокіл" у повторному матчі стартового туру Першої ліги зійдуться БК "Калуш-ПНУ" та БК "Львів-УАД". Суботній матч завершився перемогою гостей (74:89), тож калушанибудь-що намагатимуться реваншуватись. Початок гри о 13:00.
13:00 Калуш, ДЮСШ Сокіл, БК Калуш-ПНУ - БК Львів-УАД, пряма трансляція тут

Волейбол. Завершальний день Першої ліги в Тлумачі
І тур Першої ліги чемпіонату Украхїни з волейболу добігає до логічного завершення - сьогодні у Тлумачі пройдуть поєдинки заключного змагального дня. Об 11:00 галицький "Володар" зустрінеться з ВК "Добротвір", а двома годинами пізніше "Прибилів" спробує завершити домашній тур перемогою у протистоянні з дрогобицьким "ЮАТРАНСОМ-Воллей".
11:00 Тлумач, спорткомплекс, Володар (Галич) - ВК Добротвір
13:00 Тлумач, спорткомплекс, СК Прииблів - ЮАТРАНС-Воллей (Дрогобич)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.