- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"ДШК – Вигодський лісгосп” вдруге поспіль перемагає в шаховій лізі Прикарпаття

24 Жовтня 2018 (09:30)
21 жовтня  в Івано-Франківську відбувся третій етап шахової ліги Прикарпаття серед команд вищого дивізіону (Прем'єр-ліга). Вісім кращих команд області - "Калуш" (Калуш), "Коломия" (Коломия), "Шахова мрія" (Івано-Франківськ), "ДЮСШ-3 - Пішак" (Івано-Франківськ), "Ветерани ОШШК" (Івано-Франківськ), "ДЮСШ-3 - Vortex" (Івано-Франківськ), та команда Долинщини "ДШК - Вигодський лісгосп" - змагалися за коловою системою в швидкі шахи.

Контроль часу 10 хвилин + 5 секунд на хід.
Команда з Долинщини на жовтневий етап Прикарпатської шахової ліги змогла зібрати свій самий оптимальний склад включно з діючим чемпіоном України з класичних шахів Петром Голубкою. Цього не можна сказати про наших основних суперників з Івано-Франківська та Коломиї, які могли б збирати сильніші за складом команди. Тому наша команда "ДШК - Вигодський лісгосп" була явним фаворитом етапу.
В першому турі долиняни підтвердили свій статус фаворита  перемігши одного з своїх основних конкурентів  - команду Коломиї з рахунком 4 : 0. В другому турі наші шахісти здолали "Шахову мрію" (Івано-Франківськ), а в третьому турі - "Ветеранів обласного шахового клубу" з тим самим однаковим рахунком 4 : 0.
В четвертому турі команда з Долинщини отримала технічну перемогу, через те що друга калуська команда "Перемога" не приїхала на етап.
Чи то ігрова пауза, чи то недооцінка суперника, чи то обидва ці фактори разом - стали причиною поразки в 5-му турі від головної команди ДЮСШ-3 (Івано-Франківск), які в стартових турах також здобули 4 перемоги. На перших двох шахівницях в долинян була явна перевага за рейтингом і досвідом, на двох останніх шанси команд були приблизно рівні. На першій шахівниці Петро Голубка чорними зазнав поразки від чемпіона Івано-Франківщини - 2018 Юліана Мальованого в форсованому варіанті шотландської партії, де його суперник продемонстрував краще знання шахової теорії. Як вже після турніру сказав Петро: "добре що така партія була зіграна зараз, а не в більш відповідальних класичних турнірах". Михайло Кепещук в складній боротьбі переміг одного з кращих юніорів області Ігора Нагорного. На четвертій шахівниці в партії між Євгеном Малетою та Олександром Касапчуком було зафіксовано нічию. За рівного рахунку 1,5 : 1,5 доля матчу вирішувалася в партії Ореста Войтичука та Марка Дубенського. В цій партії невеликою перевагою володів Марко, в один момент він навіть відхилив пропозицію нічиєї від свого суперника ( що було не зовім виправдано з точки зору командного результату так як нас влаштовувала нічия) а в підсумку в рівній позиції прострочив час. Поразка в матчі 1,5 : 2,5 робила шанси долинської команди на перше місце  суто теоретичними.
В двох заключних турах долиняни здобули впевнені перемоги з рахунком 3:1 над командою "ДЮСШ-3 - ПІШАК" та командою шахістів міста Калуш. Прикро за останніх, так як маючи в своєму місті багато кваліфікованих шахістів їм не вдалося зібрати оптимального складу і як наслідок команда вилітає в нижчу лігу.
Драматично завершився останній тур для лідера - команди "ДЮСШ-3". Для перемоги в турнірі франківчанам було достатньо зіграти в нічию з командою Коломиї, для яких матч не мав такого важливого турнірного значення. Але коломияни змогли дати бій лідеру і повели в рахунку 2 : 1. Результат матчу і доля першої сходинки вирішувалася в партії Мальований - Андрусяк в якій білі маючи зайву якість та пішака не змогли добитися перемоги. Коломия перемагає 2,5 : 1,5 і цим результатом переносить перемогу Долині. Обидві команди набирають рівну кількість очок а за додатковими показниками - долиняни вище в турнірній таблиці.
Детальні результати турніру можна подивитись на сайті http://chess-results.com .
командний_ЧО_2018_7_
Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.