- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 9 листопада?

09 Листопада 2018 (08:30)

Матчі чоловічої та жіночої баскетбольних Суперліг, Інтерконтинентальний кубок з пляжного футболу - про це та інше у нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Футбол. Чемпіонат України. Друга ліга.
Зустріч між дублерами "Миколаєва" та горностаївським "Миром" відкриє тур 17 тур у Другій лізі. Чи вдасться "корабелам" реабілітуватись за поразку в першому колі? Відповідь на це питання дізнаємось вже близько 16 години по завершенні матчу.
14:00, Миколаїв 2 - Мир

Теніс. Челленджер у Братиславі.
У столиці Словаччини проходить тенісний челленджер із призовим фондом у 106 тисяч євро. В чвертьфіналі змагань наш Сергій Стаховський зіграє з казахстанцем Олександром Бубліком.
14:30, Сергій Стаховський - Олександр Бублік

Футзал. Чемпіонат України. Вища ліга. Жінки.
Чемпіонки України киянки "ІМС-НУХТ" вдома прийматимуть володимир-волинський "Ладомир". Якщо у підопічних Тараса Шпички вже є у активі дві перемоги, то для гостей цей матч стане першим цього сезону.
16:00, ІМС-НУХТ - Ладомир, пряма трансляція

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. Чоловіки.
Аутсайдер чемпіонату харківський "Авантаж-Політехнік", у якого поки лише поразки, спробує добути першу вікторію у грі проти "Запоріжжя". А в Дніпрі однойменна команда зустрінеться з МБК "Миколаїв".
19:00, Авантаж-Політехнік - Запоріжжя
19:00, Дніпро - Миколаїв 

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. Жінки.
У жіночій баскетбольній Суперлізі один з фаворитів чемпіонату одеський "Інтерхім" позмагається на домашньому паркеті з молодими та амбіційними бердянськими баскетболістками команди "Чайка".
18:00, Інтерхім - Чайка

Волейбол. Суперліга. Жінки.
Харківський "Новатор" проти чернігівського "Педуніверситет-ШВСМ" та рівненська "Регіна-МЕГУ" проти южненського "Хіміка" - саме такі поєдинки чекають на любителів волейболу сьогодні в чемпіонаті жіночої Суперліги.
17:30, Педуніверситет-ШВСМ - Новатор
17:30, Хімік - Регіна-МЕГУ

Пляжний футбол. Інтерконтинентальний кубок 2018.
На Інтерконтинентальному кубку з пляжного футболу, що проходить цими днями в Дубаї, завершено груповий етап. Сьогодні розпочнеться найцікавіше - матчі плей-офф. Пряма трансляція всіх ігор доступна за посиланням.
14:15, Таїті - Іспанія (5-8 місця)
15:30, ОАЄ - США (5-8 місця)
16:45, Іран - Єгипет (1-4 місця)
18:00, Бразилія - Росія (1-4 місця)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.