- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську стартував чемпіонат України з шахів

11 Листопада 2018 (16:15)

Вчора, 10 листопада 2018 року в Івано-Франківську розпочалися Чемпіонати України зі класичних шахів серед юнаків і дівчат віком до 16 років. 70 юнаків і 29 дівчат боротимуться за путівки до Фіналів Чемпіонатів України, що відбудуться навесні 2019 року.

До Івано-Франківська, який вперше за роки Незалежності України проводить змагання такого високого державного рівня, завітали представники 20 областей України та м. Києва. Найбільше представництво - у господарів: 26 юнаків і 10 дівчат. Приємно, що чималі делегації завітали зі Львова - 7 гравців, Миколаївської області - 6, міста Києва, Дніпропетровської, Одеської та Херсонської областей - по 5 шахістів, Харківської та Запорізької областей - по 4. Приїхали представники Луганської та Донецької областей.
Рівень Чемпіонатів України дуже представницький: у турнірі дівчат грають 5 Кандидатів у майстри спорту України, в Турнірі юнаків - 3 Майстри ФІДЕ та 25 Кандидатів у Майстри спорту України.
На урочистому відкритті Чемпіонату України з вітальним словом звернувся Голова Управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Орест Оклієвич. Також талановитих шахістів привітав депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик. Окрім того, свободівець від імені голови обласної ради Олександра Сича вручив подяки за організацію Чемпіонату та вагомий особистий внесок у розвиток спорту тренерові Івану Куцику, директорці Центру дозвілля та юнацтва Лесі Зваричук, суддям Андрію Нагорному та Наталі Палагіцькій. Також відзнакою "цінний подарунок голови обласної ради" нагородили Голову обласної федерації шахів, тренера Івано-Франківської дитячо-юнацької школи №3 Василя Палагіцького.
А потім почалися шахові битви - інтелектуальні двобої юних українців, які розбудовуватимуть нову державу.
В першому турі рейтинг-фаворити були налаштовані по бойовому. Оскільки, жеребкування проводиться за міжнародним рейтингом, а не всі, навіть сильні гравці, мають такі рейтинги - декілька пар вийшли досить цікавими. Лише у п'яти партіях шахісти з меншим рейтингом відібрали очки: Юрій Андрієнко зіграв унічию проти Нікіти Тєстєшнікова, Гулька Валентин виграв у Івана Омельченка, Нікіта Семенуха переміг Артура Шамяна, Черненко Владислав виграв у Михайла Тарасенка, Давид Олексин переміг Артема Зіняка.
У Турнірі дівчат теж два несподівані результати: Крива Анастасія виграла в Олени Руккас, а Ольга Громова зіграла внічию з Катериною Григорчук, інформує спільнота "Шахова Івано-Франківщина".

ФОТО з першого ігрового дня

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.