- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Марта Федик стала срібною призеркою чемпіонату EEVZA

28 Листопада 2018 (10:30)

Минулих вихідних у Запоріжжі завершився чемпіонат EEVZA з волейболу серед дівочих збірних, складених з гравців 2002-2003 р. н.

Протягом трьох днів у Палаці Спорту "Юність" змагались п'ять дівочих збірних, що входять у Східноєвропейську Зональну Асоціацію Волейболу - України, Естонії, Білорусі, Польщі та Азербайджану.

Перший ігровий день домашнього турніру завершився для збірної України двома перемогами - у трьох сетах "синьо-жовті" розібрались з волейболістками з Азербайджану та Естонії. У п'ятницю наші дівчата зазнали поразки від одноліток з Польщі (1:3), а в заключному матчі турніру з таким же рахунком здолали білорусок.

За підсумком турніру одразу три збірні набрали по дев'ять очок - Україна, Польща та Білорусь. Найкращими за додактовими показниками стали білоруски, які вибороли звання чемпіонок. Підопічні Юлії Якушевої фінішували на другому місці, тоді як польські волейболістки вибороли бронзові нагороди.

Чемпіонат EEVZA. Дівчата U-16 (м. Запоріжжя, 22-24 листопада)
Україна - Азербайджан 3:0 (25:7, 25:9, 25:4)
Україна
- Естонія 3:0 (25:22, 25:10, 25:11)
Україна - Польща 1:3 (16:25, 21:25, 25:18, 23:25)
Україна
- Білорусь 3:1 (21:25, 25:23, 26:24, 25:13)

Підсумкове становище команд:
1. Білорусь - 9 очок (різниця партій - 10:3)
2. Україна - 9 (10:4)
3. Польща - 9 (9:4)
4. Естонія - 3 (3:9)
5. Азербайджан - 0 (0:12)

Не обійшовся "срібний" тріумф юнацької збірної і без представниць Прикарпаття. У складі збірної на турнірі в Запоріжжі "виблискувала" вихованка івано-франківської ДЮСШ №2 - Марта Федик (на фото - зліва).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.