- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 30 листопада?

30 Листопада 2018 (07:03)

Поєдинок "Урагану" у Кубку Ліги, виїзний матч баскетболісток "Франківськ-ПНУ" в Одесі,  - про це та інше в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Футзал. Ураган проти Сокола
Сьогодні в Запоріжжі стартує Фінал восьми Кубка Ліги. На першому етапі вирішальної стадії змагань дракони зустрінуться із хмельницьким Соколом. У чемпіонаті "Ураган" здобув дуже впевнену перемогу над суперником на домашньому паркеті. Тепер на черзі зустріч у новому для українського футзалу турнірі.
18:00, Запоріжжя, Ураган - Сокіл

Баскетбол. БК "Франківськ-ПНУ" зіграє в Одесі
Підопічні Юрія Процюка матимуть дуже важкого суперника. ІнтерХім-СДЮШОР - володарки Кубка України, віце-чемпіонки України, одні із фавориток поточного сезону. Поєдинок розпочнеться о 18:00 в УСК "Одеса" в Південній Пальмірі. Пряму трансляцію поєдинку можна буде переглянути на YouTube-каналі Одеської міської федерації баскетболу.
18:00, ІнтерХім-СДЮШОР- Франківськ-ПНУ, пряма трансляція

Футзал. "Надія Прикарпаття" прийме рівнян
До Івано-Франківська на матчі 4-го туру Юнацької Екстра-ліги придуть футзалісти з Рівного. Кардинал-ДЮСШ-4 зіграє із франківською "Надія Прикарпаття". Перший матч відбудеться сьогодні у манежі Муніципального ФОЦ.
16:00, Івано-Франківськ, МФОЦ, Надія Прикрапаття (Івано-Франківськ) - Кардинал-ДЮСШ-4 (Рівне)

Баскетбол. ВЮБЛ
у спортзалі ЗОШ №28 заплановані поєдинки другого туру. Об 11:00 зійдуться "Рівненщина" та львівська ДЮСШ, а о 12:30 вінницька МСДЮСШОР проекзаменує збірну Івано-Франківщини. Наразі наші баскетболістки посідають третє місце. Лідирують вінничанки, другими йдуть баскетболісти із Рівного.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.