- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 7 грудня?

07 Грудня 2018 (08:00)
Міжнародний боксерський турнір в Івано-Франківську та другий матч франківської КФВ-ДЮСШ №2 у волейбольному чемпіонаті України - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA

Бокс. Ivano-Frankivsk boxing Cup
Міжнародний боксерський турнір розпочнеться сьогодні у Івано-Франківську.Учасниками турніру стануть спортсмени з Швейцарії, Нідерландів, Латвії, Чехії, Польщі, Білорусі, Молдови, Литви, Румунії та більше як з 15 областей України. Запрошеним гостем буде Чемпіон світу з боксу серед професіоналів. Турнір присвячено пам'яті Ігора Івановича Гайдамаки - Метра українського боксу, Заслуженого тренера України.
15:00, Івано-Франківськ, манеж КФВ

Волейбол. Чемпіонат України. Перша ліга.
Сьогодні у Луцьку другий день змагань 1-го туру чемпіонату України з волейболу серед жіночих комнад першої ліги. В групі Б цього дивізіону виступає франківська  КФВ-ДЮСШ №2. Вчора наші дівчата впевнено здолали новачка ліги вінницький "Вінер" (3:0). Сьогодні суперником буде інша вінницька команда - МХП-ОДЮСШ. Суперниці прикарпатських волейболісток почали змагання із поразки 1:3 від дівчачої збірної України U-14.
Луцьк,  МХП-ОДЮСШ (Вінниця) - КФВ-ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ)

Футбол. УПЛ
На маріупольському стадіоні сьогодні відкриється програма 18-го туру чемпіонату України. МК "Маріуполь" прийме донецький "Шахтар". Донеччани впевнено лідирують, а маріупольці посідають 6-те місце у турнірній таблиці. Гру покаже телеканал Футбол 1.
17:00, Маріуполь, ФК Маріуполь - Шахтар (Донецьк), телеканал Футбол 1

Футбол. Суперматч в Італії.
Також не можна не згадати про матч італійської Серії А. В рамках 15-го туру Ювентус прийме міланський Інтер. Туринці впевнено прямують до свого чергового чемпіонства, а міланці ведуть відчайдушну боротьбу за медалі.
21:30, Ювентус - Інтер, телеканал Футбол 2

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.