- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 21 грудня?

21 Грудня 2018 (10:00)

Підведення підсумків спортивного року в Івано-Франківську, баскетбольні та волейбольні баталії у елітних дивізіонах - про це та інше в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Підсумки року
Сьогодні в актовій залі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУФВСУ відбудеться урочиста церемонія підведення підсумків спортивного року в м. Івано-Франківську. Департамент молодіжної політики та спорту відзначатиме найкращих спортсменів та тренерів за результатами роботи у 2018 році! Початок о 13-й годині.
13:00, підведення підсумків спортивного року

Баскетбол. Суперліга.
На майданчику запорізького палацу спорту візьме старт черговий тур у чоловічій Суперлізі - між собою зіграють "Запоріжжя" та "Миколаїв". А у жіночих змаганнях відбудуться одразу дві зустрічі і тут же матчдей відкриє запорізька команда - "Козачка" поміряється силами з бердянською "Чайкою". Київське "Динамо" на виїзді зустрінеться з одеським "Інтерхім-СДЮСШОР".
17:00, Козачка- Чайка
18:00, Інтерхім-СДЮСШОР - Динамо
19:45, Запоріжжя - Миколаїв

Волейбол. Суперліга.
А от у волейбольних змаганнях серед кращих чоловічих та жіночих команд України відбудуться повноцінні тури. До вашої уваги розклад усіх матчів:
14:30 Барком-Кажани - Новатор
16:00 Юракадемія - Фаворит
17:30 МХП-Вінниця - Буревісник
18:00 Хімпром - Серце Поділля
17:30 Білозгар-Медуніверситет W - Запоріжжя W
18:00 Новатор W - Волинь Луцьк W
18:00 Педуніверситет-ШВСМ W - Хімік W
18:00 Регіна-МЕГУ W - Тернопіль W

Біатлон. Етап у Нове-Место.
У чеському Нове-Место продовжиться вже третій за ліком етап у цього біатлонному сезоні. Після вчорашнього спринту у чоловіків настає черга жінок проявити себе у такій же гонці. Україну представлятимуть одразу 5 біатлоністок - сестри Віта та Валентина Семеренко, Юлія Дмима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина.
18:30, жіночий спринт

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.