- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 9 січня?

09 Січня 2019 (08:25)

Старт "Прикарпатського Різдва-2019", заключні матчі волейбольних збірних у відборі до Євро-2019 і УХЛ - в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Міні-футбол. "Прикарпаттське Різдво-2019"
Сьогодні в Івано-Франківську розпочнеться восьмий традиційний дитячий турнір з міні-футболу "Прикарпатське Різдво-2019". Цьогоріч на старт вийдуть 58 команд, що змагатимуться на чотирьох майданчиках обласного центру - Муніципальному ФОЦ, спорткомплексах ІФНМУ та ІФНТУНГ, а також "Хет-Трик Арені". Офіційна церемонія відкриття змагань запланована на 12:00 у Муніципальному ФОЦ.
12:00 Ів.-Франківськ, Муніципальний ФОЦ, офіційне відкриття
10:00-17:30
Муніципальний ФОЦ (турнір 2007 р. н.)
09:00-15:30 СК ІФНТУНГ (турнір 2008 р. н.)
13:30-18:00 СК ІФНМУ (турнір 2009 р. н.)
11:00-16:00 Хет-Трик Арена (
турнір 2006 р. н.)

Волейбол. Завершення відбору Євро-2019
Сьогодні національні збірні України з волейболу зіграють заключні поєдинки у рамках відбірного турніру Чемпіонату Європи-2019. Наші дівчата вирушать в гості до аутсайдера нашого квартету збірної Норвегії. Поєдинок починаючи з 17:55 у прямому ефірі транслюватиме телеканал XSport.
17:55 Норвегія - Україна (жінки), пряма трансляція XSport

Також в гостях завершить європейську кваліфікацію і чоловіча збірна України. Команда Угіса Крастіньша зустрінеться зі збірною Швейцарії, яка все ще плекає надії вийти до фіналу Євро-2019. Ця гра розпочнеться о 21:00 за київським часом і також буде показана на телеканалі XSport. Відзначимо, що обиді наші збірні достроково кваліфікувались на чемпіонат Європи, тож сьогоднішні поєдинки матимуть значення лише з точки зору рейтингу збірних.
20:55 Швейарія - Україна (чоловіки), пряма трансляція XSport

Хокей. УХЛ
У черговому поєдинку Української хокейної ліги зійдуться дві останні команди турніру - броварські "Крижані Вовки" та харкіське "Динамо". Матч розпочнеться о 17:45.
17:45 Крижані Вовки (Бровари) - Динамо (Харків)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.