- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 11 січня?

11 Січня 2019 (08:00)

Заключний день змагань на турнірі "Прикарпатське Різдво-2019", домашня гра баскетболісток "Франківськ-ПНУ" - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Міні-футбол. "Прикарпаттське Різдво-2019"
На фінішну пряму виходять змагання в традиційному дитячому міні-футбольному турнірі "Прикарпатське Різдво-2019". На майданчиках Муніципального ФОЦ, спорткомплексів ІФНМУ та ІФНТУНГ сьогодні визначаться переможці та призери змагань.
09:00, Муніципальний ФОЦ, СК ІФНТУНГ, СК ІФНМУ

Баскетбол. Франківськ-ПНУ грає вдома
Підопічні Юрія Процюка на майданчику МФОЦ сьогодні проведуть свій перший поєдинок Суперліги у календарному році. Суперницями будуть сусідки по турнірній таблиці - запорізька "Козачка-КПУ". Обидві команди мають в своєму активі по 16 очок. Щоправда, наші дівчата зіграли лише 9 матчів, а в суперниць вже проведено 14 ігор. Приємно, що переможна серія БК "Франківськ-ПНУ" вже налічує три поєдинки.
17:00, Івано-Франківськ, МФОЦ, Франківськ-ПНУ - Козачка-КПУ (Запоріжжя)

Біатлон. Кубок світу. Обергоф
У німецькому містечку Обергоф поблизу Ерфурта сьогодні другий день змагань етапу Кубка світу. Заплановано провести спринтовий забіг серед чоловіків. Гонку транслюватиме телеканал Перший, починаючи з 15:30. Склад нашої збірної: Артем Прима, Дмитрий Пидручный, Сергей Семенов, Артем Тищенко, Руслан Ткаленко.
15:30, Обергоф, Біатлон, спринт, чоловіки

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.