- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 12 січня?

12 Січня 2019 (08:05)

"Ураган" розпочне рік домашнім двобоєм з "Кардиналом", в чемпіонаті Івано-Франківська стартує основний етап і біатлонні гонки в Обергофі та Душники-Здруї - про це і не тільки в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Футзал. "Ураган" прийматиме "Кардинал-Рівне"
О 12:00 новий футзальний рік розпочне франківський "Ураган". У першому матчі 2019-го "дракони" вдома поміряються силами з "міцним горішком" сезону МФК "Кардинал-Рівне". Гру у прямому ефірі транслюватиме телеканал XSport, починаючи з 11:55.
11:55 Ураган - МФК Кардинал-Рівне, пряма трансляція XSport

Футзал. 10-й тур обласного чемпіонату
Опісля матчу "Ураган" - "Кардинал" пройдуть одразу три поєдинки чемпіонату області з футзалу. Зокрема, о 14:30 ігрову програму дня розпочнуть "Галія" та снятинська "Санвіта". Годиною пізніше на глядачів очікує двобій лідерів між "Трейдзахідбудом" та СК "Городенка", а завершиться футзальна субота грою між "Зорями Карпат" та "САВсервісом" о 16:30.
14:30 Галія - Санвіта (Снятин)
15:30 Трейдзахідбуд - СК Городенка
16:30 Зорі Карпат (Микуличин) - САВсервіс (Черніїв)

Футзал. Старт основного етапу чемпіонату міста
Чемпіонат Івано-Франківська з футзалу вступає у фінальну фазу - у суботу розпочнеться основний етап змагань. Календар першого змагального дня можна переглянути тут -> http://sport.if.ua/futsal/20458.html. Усі матчі пройдуть у Муніципальному ФОЦ починаючи з 9:30.

Баскетбол. Суперліга
У чоловічій Суперлізі сьогодні заплановано два поєдинки. Після скандального чвертьфінального матчу Кубка України "Черкаські Мавпи" та "Київ-Баскет" зіграють вдома. Чинні чемпіони на власному паркеті прийматимуть МБК "Миколаїв", тоді як на киян очікує протистояння з БК "Запоріжжя".
14:00 Черкаські Мавпи (Черкаси) - МБК Миколаїв
16:00 БК Київ-Баскет - БК Запоріжжя

Біатлон. Етап Кубка світу в Обергофі
Триває етап кубка світу з біатлону у німецькому Обергофі. Сьогодні у чоловіків та жінок заплановані гонки-переслідування. У жіночому перс'юті честь України відстоюватимуть Віта Семеренко (стартує під №6) та Анастасія Меркушина (№35). Натомість у чоловіків сьогоднішню гонку бігтимуть Дмитро Підручний (№25), Сергій Семенов (№37) та Артем Прима (№48). Обидві гонки можна буде переглянути у прямому ефірі на телеканалі UA:Перший.
13:45 Етап Кубка світу в Обергофі, жіночий перс'ют, пряма трансляція UA:Перший
16:00 Етап Кубка світу в Обергофі, чоловічий перс'ют, пряма трансляція UA:Перший

Біатлон. Етап Кубка IBU в Польщі
Черговий етап кубка IBU з біатлону приймає курортне містечко Душники-Здруй на Півдні Польщі. Сьогодні спортсмени змагатимуться у спринті. У чоловіків Україну представлятимуть п'ятеро спортсменів - Тарас Лесюк (стартує під №4), Антон Дудченко (№21), Віталій Кільчіцький (№36), Богдан Цимбал (№91), Віталій Труш (№99). А от у жінок Украна буде представлена чотирма біатлоністкам - Ольга Абрамова (№13), Яна Бондар (№37), Надія Бєлкіна (№53), Марія Кручова (№73).
11:00 Етап Кубка IBU в Душники-Здруй, жіночий спринт
14:00 Етап Кубка IBU в Душники-Здруй, чоловічий спринт

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.