- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 9 лютого?

09 Лютого 2019 (06:35)

Домашня гра "Урагану", заключний день легкоатлетичних змагань у Сумах, баскетбольне дербі у манежі КФВ, товариська ФК "Калуш" - про це та інше в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Івано-Франківськ. Манеж КФВ
Сьогодні на головному спортивному майданчику області заплановано провести два матчі всеукраїнського значення. Спочатку футзальний "Ураган" прийме житомирсько-київський "ІнБев/НПУ". Драконам важливо взяти три очки у цьому притистоянні та не відпускати київський "ХІТ" у ще більший відрив. А потім вечером баскетбольна "Говерла-КФВ" в дербі зустрінеться із "Львівською Політехнікою". А були часи, коли таке протистояння було окрасою Суперліги... Віримо, що ще обидва клуби повернуться до еліти українського баскетболу.
14:00, Футзал, Ураган - ІнБев/НПУ (Житомир/Київ)
18:00, Баскетбол, Говерла-КФВ - Львівська Політехніка

 Івано-Франківськ. Манеж МФОЦ
БК "Франківськ-ПНУ" проведе два поєдинки жіночої Суперліги. У суботу підопічним Юрія Процюка протистоятиме лідер Суперліги столичне "Динамо-НПУ". Статистика не на стороні пантер.Два очних протистояння в цьому сезоні завершилися перемогами киянок. Та й загалом, франківчанки вже майже місяць не можуть здобути звитягу над суперницями у чемпіонаті.
15:00, Баскетбол, Франківськ-НПУ - Динамо-НПУ

Івано-Франківськ, стадіон "Хет-Трик Арена"
Контрольний поєдинок в рамках підготовки до чемпіонату України сьогодні на Хет-Трик Арені в Івано-Франківську проведуть ФК "Калуш" та чернівецька "Буковина". Це третя товариська гра для підопічних Андрія Нестерука. Раніше калушани поступилисяфранківському "Прикарпаттю" (4:2) та розійшлися миром із винниківським "Рухом" (0:0).
12:30, Футбол, ФК Калуш - Буковина (Чернівці)

Івано-Франківськ, СК ІФНМУ
Свої матчі третього туру у першій лізі чемпіонату України серед чоловічих волейбольних команд сьогодні проведуть галицький "Володар" та СК "Прибилів". Колектив із Тлумачиини прийматиме рівненський "Патріот", а галичани поміряються силами із ФК "Данківці" (Чернівецька обл). Наразі СК Прибилів лідирує у першій лізі, а "Володар" займає шосте місце (із 8 команд).
17:30, Волейбол,  СК "Прибилів" - "Патріот" Рівне 
19:30, Волейбол, "Володар-КФВ" Галич - ВК "Данківці" Хотин

 
Коментарі
9. 2 .2019 (09:39) Vitalik
"Івано-Франківськ. Манеж МФОЦ"-відколи це на Симоненка,13 манеж є,може за час зимових свят Петрович встиг його побудувати?))

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.